Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajoknál mivel lehet a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknál mivel lehet a leginkább sikert elérni, jó állással, gyúrással, magassággal, autóval, legújabb telefonnal, sporteredménnyel vagy mivel?

Figyelt kérdés
Ezeken a légy ápolt, magabiztos, önmagad, humoros közhelyeken kívül?
2016. jún. 12. 03:15
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Hát.. ha ezek közül kell választani, akkor a sporteredmény, mert az már jelent valamilyen szintű szenvedélyt és céltudatosságot.


Egyébként meg intelligencia és érzelmi önkifejező készség.

2016. jún. 12. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

hát szerintem ezek összessége alkotja az álomférfit a lányoknak.:o Eléggé szomorú, de hát ez van.:D Na jó ez nagyon általánosítós dolog, de kajakra a többségük inkább anyagiakra vágyik, minthogy emberileg legyen full okés a srác. És ez elszomorító.:( Gyakorlatilag a pénzbe szerelmesek.:/ Embertelen lények.:( Akinek nem inge, ne vegye magára.


Az a gond a lányok többségével, hogy ők teljesen életképtelenek egy srác nélkül, valószínűleg a nagy részük meg sem állna a talpán egyedül, addig küszködnek valahogy, amíg nem találnak maguknak valakit, ergo a legtöbb lány állandóan párt keres, már-már mint egy mentőövet. Egyre kevesebb az önálló lány, értelmes, okos lány.:/ Azért mert mindennek meg akarnak felelni, és ha ez nem jön össze akkor már inkább semminek sem felelnek meg.

2016. jún. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja és ne értsétek félre, nem vagyok hímsoviniszta, se meleg, abszolúte a lányokat szeretem, csak kevés olyan van akik nem akarnak mindennek és mindenkinek megfelelni.
2016. jún. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Egyikkel sem. Felejtsd el.


Gyúrással ezer százalék, hogy nem, mert kuka az ilyen ember nálam.

Jó állásal: Nem, mert lehet, hogy holnap nem lesz jó állása, csak ma van. Különben sem érdekel mások "állása". Számomra mindegy mit végez, csak csinálja tisztességesen amit csinál.


Mi van még? Sporteredmény: nem érdekel. Ezzel még semmivel sem lesz több a szememben emberileg. Ez egy teljesítmény, nem pedig pozitív tulajdonság. Mit kezdjek vele? Dugjam fel a fenekembe a sportteljesítményedet? Vagy nyáladdzam? Mégis mit kéne ezért tennem, mert te sportolsz valamit és abban jó vagy? :) Semmit. Örülünk neki, oszt csá. Esetleg bíztatlak. Ha szeretlek. Különben nem érdekel, nem nyom a latba.


Autó: tárgy, nem érdekel. Az sem te vagy, az sem egy tulajdonság.


Magasság: érdekes lehet. De ez édes kevés fiam.


Telefon: ugye te most viccelsz :DDDDD

Te tényleg ennyire linkóci vagy? (Hülye)


Bocs, de nekem te tutira nem jönnél be!

:DDDDDDD


Akinek ilyen sekélyes gondolatai, "érzelemvilága" van.


Akinek ezek alapján te bejössz: azok a rihérongyikák, számító nőcskék, értéktelen hulladékok, kacatok, stb.


Csináld :D

2016. jún. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt a "sok pénz, drága autó, drága telefon" dolgot nem unjátok még? (Kérdező, nem rád célzok, sem az előttem szólókra.) Gondolom azok mondják legtöbb esetben, akik nem kellenek senkinek saját hibájukból eredően, csak lusták rajta változtatni. Sajnos abban is van igazság, hogy sok manapság a felszínes ember, ez a probléma érthető, de rengetegen tényleg magukban nem látják a hibát. Egy eladósodott, 8 általánost végzett emberkével nyilván én sem jönnék össze, de azért van átmenet... Először is azon gondolkodj el, hogy milyen csajjal lennél együtt szívesen. Egy szerény, visszahúzódóbbal, vagy egy olyannal, aki szereti a feltűnést, a bulikat. Nehéz ebben általánosítani, mivel senki sem ugyanolyan. Mindentől függetlenül, az az első, hogy magaddal legyél kibékülve, mert a kisugárzás nagyon fontos, sőt, talán az számít igazán. Ha te szeretnél gyúrni, érdekel a sport, akkor hajrá. Én azt javaslom, hogy olyan állásod legyen, ami érdekel, de meg is lehet élni belőle. De azt, hogy neked megéri-e sok pénzért olyan melót csinálni amit mondjuk utálsz, már te tudod. Én biztos nem szentelem arra az életem, hogy reggeltől estig dolgozzak a sznobságnak köszönhetően, hogy tudjam a nagy házamat meg a drága autómat mutogatni a szomszédnak, nekem a szeretteim fontosabbak. De ha te ilyen módon szeretnél több lenni mások szemében, vagy ez a cél hajtana, akkor megvan rá a lehetőséged. Ez az életmód viszont nem biztos, hogy az olyan csajokat fogja bevonzani, akik magadért szeretnek. Nekem nem lenne pofám a párommal eltartatni magam, nem erre neveltek, de sajnos olyanok is vannak, sőt, nem egy esetben az ilyenek meg is csalják a párjukat... Szerintem tartsd magad a közhelyekhez, azok a legtöbb esetben érvényesek, azon kívül gondolkodj el azon, amit írtam, hogy neked mi a fontos, milyennek képzeled a jövődet. A magasságoddal meg nem tudsz mit kezdeni, de ha nem vagy alacsonyabb a lányoknál, nincs gond. Egyik haverom ha jól tudom 172cm magas, legalábbis ilyesmi, de jóképű, intelligens, sokak tartják vonzónak. A kigyúrt pasiktól meg én is, és rajtam kívül többen falra másznak, úgyhogy ebben sem célszerű általánosítani. Ezért írtam, hogy magad miatt csináld amit szeretnél, ne más miatt. Ha te magabiztos vagy, elhelyezkedsz egy bizonyos szakterületen, azokban a körökben jobban fogsz tudni hozzád illő párt találni. 17/L
2016. jún. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Javítás: "Jó állásal -- jó állással. Kihagytam egy betűt, bocsánat.
2016. jún. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


Te CrazyGameR 17 évesen ilyen jól látod a helyzetet? Le vagyok döbbenve.. Nagyon értelmeseket írsz, és nagyon jól látod a világot és ami körülvesz.

Van még remény! Visszajött a "bizodalmam" a fiatalságról alkotott képhez, méghozzá pozitívan :) Hála neked :D

2016. jún. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Köszönöm, ez jól esett. :D Azért még vannak kivételek rajtam kívül is, pár hasonló korombeli emberke tagja a baráti körömnek.
2016. jún. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jó állás = hát, ha már betöltötted a tizenhatot, az tényleg jó fényben tűntet fel, hogy vállalsz diákmunkát.

Gyúrás = kizárt. A kigyúrtságtól szabályosan undorodom. Legyen sportos, vékony, kis izommal, de ne legyen kigyúrt.

Magasság = igen, nálam a magasság fontos. 170 cm és 186 cm közötti^^

Autó = tökmindegy, hogy van-e neki.

Legújabb telefon = erről csak annyit, hogy a fiúnak, akibe szerelmes voltam, másfél évig azt se tudtam, hogy van-e egyáltalán telefonja 😂

Sporteredmény = egyértelműen előny. De csak ha nem foci az a "sporteredmény". Mert 1000 fiúból 999 focizik és ilyen-olyan versenyeken folyamatosan részt vesznek, szóval nálam csak az olyan sport számít, ami nem foci.

Ápolt, Magabiztos, Önmaga, Humoros = lehet, hogy közhelyek, de el se tudod képzelni, hogy mennyire fontosak :) Manapság alig-alig vannak ezek meg egy pár fiúban.


15/L

2016. jún. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!