Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alvás közben átölelt az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alvás közben átölelt az osztálytársam, jelent valamit?

Figyelt kérdés
Utolsó osztálykirándulásunk volt (8.osztály) és megbeszéltük, hogy kiélvezzük, hogy így utoljára együtt vagyunk. Fiúk hoztak piát ezért én meg még 2 lány átmentünk, nem sokat ittunk. Nem volt kedvünk vissza menni, ezért csak reggel terveztünk vissza menni. Lefeküdtünk és mellettem volt a fiú osztálytársam (egész évben padtársam volt, elég jól ismerem) és csak azt vettem észre, hogy összebújtunk, én a mellkasán aludtam és ő meg a derekam fogta, meg simogatott is, és nem tudom, hogy ez jelent-e valamit, de kérdezte, hogy táborba is alszunk-e így, mert, hogy jó volt neki (meg hát nekem is), de csak barátok vagyunk.
2016. jún. 14. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet többet éreztek mindketten ha már neked is jó volt. De lehet csak mindketten szeretethiányosak vagytok, és jól esett , hogy valaki ölel. Biztos vagy benne hogy ő nem érez-e többet?
2016. jún. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
menyit ittatok, nemvagy terhes?
2016. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó, azért ne legyünk már izék, legtöbben aludtak már együtt másik nemű baráttal és nem volt semmi szex köztük.


Az meg, hogy jól esik ez a bújás, simogatás pedig tök természetes dolog, de sokat levonni belőle ennyiből nem igazán lehet. Talán többet akar, talán nem. Talán táborban csak le akar fektetni, talán nem. Te ismered, neked kell tudni.

2016. jún. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Jaaaj, de romesz, nagyon mosolyogtam, miközben olvastam :)


Mindenképpen közel áltok egymáshoz, szóval szerintem össze is jöhetnétek :3


14/L

2016. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak dugni akart!
2016. jún. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha mindkettőtöknek jó volt akkor érdemes megismételni. :)


Még rengeteg hasonló élményed lesz gimi alatt. Ez a legszebb kor, élvezd ki! Ne hallgass azokra, akik vissza akarnak tartani, mert túl fiatal vagy stb. Csak irigyek, mert őket nem szerette senki, amikor ennyi idősek voltak.


Használj ki minden pillanatot, amikor egy másik emberrel kapcsolódhatsz. Nincs annál szebb. :)

2016. jún. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

" de csak barátok vagyunk."

Még magadnak is hazudsz?


Amúgy 8.-os létedre sem inni nem kéne, se fiúkkal aludni.

De ezt nem tanították meg neked, szóval már úgy is el van cseszve az egész...

2016. jún. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!