Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze áljak vele kényszerből?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze áljak vele kényszerből?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és azért írom a felnőttbe mert nem érzem magam tininek és a fiú 21 éves úgyhogy légyszives ne töröljetek és ne rakjátok át köszi!

Szóval van egy fiú a faluban aki 21 éves és 16 és fél, mindig kérdezi hogy hol van az uram viccelve , meg a múltkor úgy koszont el tesomtol hogy cső sógor... szoval tudom hogy tetszek neki és járni akar velem

.. :D nem rossz fiú nem nez ki rosszul , és ért mindenhez ahhoz képest h még fiatal. Nekem nagyon rosz a kapcsolatom a családommal mindig belem kotnek, zavarnak,vissza hánytorgassak az ételt, az apam alkoholista az anyam mint egy drogos. Nem birok tovább itt lenni. A fiunak lesz egy haza, azon gondolkozok hogy lehet hogy össze álok vele .... eltudnek innen menni . Már nem jarok suliba . Nyugodt eletem lenne. Igaz ugyanebbe a faluba de csak jobb lenne......

A fiú dolgozik hetel es mikor hazajon 50-60 át kap ezt onnan tudom mert a tesom is ott dolgozik.

En elmennék közmunkára havi 50 ezer az is valami... szerintem tok jól el lennénk...

Gyerekről szól sem lehet!!! :D

Nem tudom hogy megmerjem e tenni ezt a lépést .... tudom hogy tetszek neki és ha adnak egy jelet hogy csaphatod a szelet akkor úgyis ossze jönnek vele majd.

Szerintetek?


2016. jún. 18. 22:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúha... közmunkával egyenes útad lesz a... közmunkára. Ellehetsz ott életed végéig.
2016. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ez vicc? :D


Mert ha annak szántad akkor közlöm, nem vicces!

2016. jún. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Kényszerből semmi esetre sem. Te inkább csak menekülsz a családtól, ami érthető is. De egy kapcsolat ettől többről szól.

Még fiatal vagy. Fel sem fogod, hogy kb 110 ezerből ketten nem fogtok tudni megélni. Plusz, neked milyen végzettséged is van, hogy 16 évesen már nem tanulsz? Közmunkás akarsz lenni egész életedben 50 ezerért?


Ez nem egy szívderítő jövőkép.

2016. jún. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Most közlöm, hogy közmunkára sem vesznek fel akárkit + nem egy életbiztosítás!
2016. jún. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Menekülésből ritkán lesz boldog jövő - úgy látom.

meg hát... te azt sejted, hogy járni akar veled - te meg odaköltöznél hozzá - ez azért nagyon nem ugyan az!

2016. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

110 ezerből nem tudnánk megélni, aki ezt írta az mit érzett?? :::D

Amugy sincs ebben az egészben semmi rossz, bezzeg mikor egy magyar el az uraval 17 évesen az nem baj 😉

2016. jún. 18. 22:19
 7/16 anonim ***** válasza:
110-ből lehet próbálkozni de az nem élet.
2016. jún. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ez a fiú nem futó kalandok akar velem. Múltkor itt volt nalunk és mondta hogy a házba majd oda visz egy asszonyt szerez valahonnan , utalgatott rám be is jöttem egyből. :D
2016. jún. 18. 22:20
 9/16 A kérdező kommentje:

Miért nem élet?

Nem vagyok nagyra vágyó!

És ő se!

Tudok főzni, mosni , takarítani , nehogy azt hidjétek hogy gazdag akarok lenni de nem lennénk szegények...

Nem pizzát ennenk hanem főznék!

Mindenki az iskolával jön, közbe meg a magyar emberek 80 százaléka nem is a szakmájában dolgozik.

2016. jún. 18. 22:23
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

De van érettségijük, jobb esetben diplomájuk, havi 60-nál azért többet keresnek, van kocsijuk, gyerekük, több nyelvet beszélnek, értenek a számítógéphez...


110-ből meglátod, hogy nem fogtok kijönni, ezt tapasztalatból tudom!

2016. jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!