Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Osztálytárssal lefeküdni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytárssal lefeküdni nyáron? (véleményeket, tapasztalatokat varok☺)

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek, ha már az első pillanattól kezdve van köztetek valami? Többször is szóbakerült, hogy lefeküdjünk egymással..eddig nem rajongtam az ötletért, viszont találkoztunk egy rendezvényen és elindult bennem valami. Szóval már rendesen akarom. Viszont könnyen bele tudnék szeretni, ő meg nem hiszem, hogy komolyabbat akarna...Segítsetek:/

2016. júl. 3. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? (ez azért kell, ha valami rosszul sül el, meddig kéne egymásr elviselni)
2016. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Ti mit tennétek, ha már az első pillanattól kezdve van köztetek valami?"


Én? Simán.


Van is több olyan osztálytársnőm ,akivel szívesen lefeküdnék. Az egyik elvileg szerelmes is belém.

2016. júl. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Pfff... nagyon egyszerű , kérd meg! Ha nem , nem , s ha igen , igen. Ha netán nem-et mond , akkor vársz egy kicsit és asszondja , hogy igen ennyiii.
2016. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk
2016. júl. 4. 13:25
 5/10 A kérdező kommentje:
a baj az, hogy ő ilyen 'nő faló' , azt mdg nem akarnám, hogy minden nap mással..
2016. júl. 4. 13:26
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Ha szeretned h beled szeressen, engedd h megkuzdjon erted es ne add konnyen magad :) es mivel Te kulonlegesebb vagy, mint a tobbiek esetleg akikkel kavar, igy nem engedheted meg magadnak h a sorba beallj.. Hisz urino vagy es nem haremholgy.. Ezt sose feledd. Raadasul ha rosszul sulne el a hir az lenne kb h ejj de nagy legeny h veled volt stb rolad meg epp negativ lenne. Ezekre mindig figyelj :)

20/L

2016. júl. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ja, hát nem kell minden farokba beleülni.

Küzdjön meg érted, ha szeret, udvarolni fog.

2016. júl. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
viszont, ha meg sem próbál megküzdeni értem, akkor én járok rosszul..vagyis ígyis úgyis ezért nem tudom
2016. júl. 4. 17:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Télen talán még jobb mint nyáron.Nincs annyira meleg :)
2016. júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat:) meg nem jutottam semmire ezzel kapcsolatban..nem tudom hogy tudnank egymasranezni igy szeptemberben
2016. júl. 5. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!