Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem, és ő azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem, és ő azt mondta szeret, de nem akarok még összejönni vele. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Na akkor kezdem az elejéről.... év elején új suliba mentem van egy fiú, aki amúgy nagyon okos (országos második matekversenyen...) és nekem már alapból szimpatikus volt. Tavasszal jobban megismertem,azóta minden este beszélgetunk facebookon , néha skypeon is, és nagyon aranyos. Inteligens ezért mindent meg lehet vele beszélni, úgy mint egy felnőttel, meg néha szokott "huncut" dolgokat irni(pl.: ha részeg akkor meneküljek xd), de tudom h nem gondolja komolyan, meg olyanolat is, h szép vagyok,szeret stb... osztály kiránduláson este (ottalvós volt) játszottunk, és őt kellett megpuszilnom... a száján... az ő arcárol egybol le lehetett venni, h nagyon sokat jelent neki(kb igy nézett ki--> *o*) igazábol nagyon jó volt, amúgy is vonzódom hozzá, szép ápolt külseje van... utána még sokat beszélgettunk a csókról,azt mondta h ez volt élete legjobb 10masodperce es hasonlókat... egyre jobban tetszik, de még nem szeretnék vele összejönni,mert tapasztalataim alapján (igaz,nagyon kevés van) akkor nem csinálná ezt.. en viszont ezt szeretném, mert még senki sem "udvarolt" igy nekem, és nagyon jól esik :)

Szóval, vélemény, tapasztalat érdekelne, jól van ez ìgy? Mit kéne csinálnom? Mikor jöjjek össze vele? Előre is köszi! :)

Amúgy 14L



2016. júl. 7. 15:38
 1/8 anonim válasza:

Szerintem szépen lassan kezd el építeni ezt a kapcsolatot.

Azaz kiélvezed az udvarlást, de nem érzi úgy, hogy csak játszol vele. 18/F

Kérdés esetén írj! :)

2016. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elöttem szólóval, ne add olyan könnyen magadat, érezze a srác a kihívást. :)
2016. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocs, de mi volt azzal a reszeges sztorival? Most akkor iszik?


Egyebirant, szerintem nem kell jatszanod az elerhetetlent. Szep lassan haladjatok, nem kell mindennek a kozepebe vagni, de ne legyrl jegkiralyno

2016. júl. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És nem iszik:D
2016. júl. 9. 22:52
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy, akit érdekel, a kérdés kiírása után 11 nappal összejöttünk, és azóta is együtt vagyunk, nagyon boldog vagyok vele. <3
2018. júl. 10. 17:51
 6/8 anonim válasza:
Mégmindig együtt vagytok?:D
2018. aug. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen :)
2018. aug. 26. 02:16
 8/8 anonim válasza:
Na és még mindig együtt vagytok? Megint én kérdezem (18:15)
2023. okt. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!