Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Áthívott a lány filmezni. A...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Áthívott a lány filmezni. A többi lent! (Hosszú! Talán? )

Figyelt kérdés

Tegnap áthívott egy csaj filmezni, de sajna otthon volt az apja és az apjának az egyik ismerőse, ezért nem néztük. Végig a nyakamon "lógott", folyton puszilgatott, dicsért az apja előtt. Mellesleg az apja nagyon jófej, azt hitte, hogy járunk. Ma is átmentem hozzá, de fel kellett takarítani, meg mosogatni, segítettem is neki. Eléggé leizzadt, simán lekapta előttem a naciját meg a pólóját, majd előttem öltözött át. Nem volt net, ezért nem filmeztünk, de aztán eljött egy haverja...

Tetszik neki a srác, ma totál leszart, és a haverján lógott. Én megelégeltem, majd hazamentem azzal az indokkal, hogy apám mondta. Együtt indultunk, mert mentünk volna városba is csak na... Rohadtul nem vágom, hogy most mi van, hogy tetszem-e neki, vagy csak dugna... Kb. öt hónap után engedné, hogy lefeküdjek vele, ha járnánk, ezt mondta is, viszont nem vágom, hogy miért hívott át akkor filmezni, főleg, hogy köztünk kb. 10 km van, csak úgy nem kérné, hogy menjek át 2-3 órára... A kérdés, hogy akkor most mivaaan? :D Komoly válaszokat kérek, köszönöm előre is. :)

15/F



2016. júl. 12. 20:29
1 2
 1/15 anonim válasza:
43%

Ez egy szűzkva

Minden fiúra rámászik, de szex az nincs

2016. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem szűz, és nem is ku*va, az első komoly kapcsolatában feküdt csak le, akkor is fél év után.
2016. júl. 12. 20:39
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Vagy csak pótember vagy. :D én is tartottam ilyeneket, ha nem kaptam elég figyelmet a többi fiútól mindig szóltam annak az illetőnek, aki tudom, hogy a nyálát csorgatja rám és érdekeltem. Nem szép dolog, de jót tesz az önvizalmamnak.
2016. júl. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem csorgatom rá a nyálam, csak jó csaj. :D

Más lány is tetszik, de egyszerre nem tudok 2-3 lányra odafigyelni, sőt, sokat meg lekoptatni.

2016. júl. 12. 20:43
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Egy szó, mint száz, ha nem akarod felesleges dolgokra elcseszni a drága idődet, akkor ne foglalkozz vele többet.


22/L

2016. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kérdező bármit írunk mindent kimagyarázol, mert nem tetszik. Minek tetted fel a kérdést, ha "tudod hogy úgysem úgy van"? :D
2016. júl. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ja persze 15 evesen mar komoly kapcsolata volt :D ha tenyleg az lett volna meg most is tartana
2016. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy primitív kis ri.banc..

#2: Milyen komoly kapcsolat? 15 évesen?:DD És már lefeküdt vele...

Ezt még megdugni se akarnám. Undorító.

2016. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én vagyok a 15, a lány 16,5! Félreértések elkerülése érdekében mondom :D
2016. júl. 13. 09:47
 10/15 anonim ***** válasza:
nagy kulonbseg tenyleg :D a lenyegen ez sem valtoztat sajnos
2016. júl. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!