Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok normális barátnőt találni?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és életemben egyszer nem volt egy egészségea kapcsolatom. Esetleg valaki tippet adni hogy kereshetnék?

2016. júl. 13. 04:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
16 vagy! Meg egy csomó időd van ! Majd jön a szerelem ! Meg fiatal vagy ! Legyél önmagad ! De azért nézz ki jól és a csajok majd jönnek maguktól
2016. júl. 13. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal vagy, ismerkedj s nyiss több irányban. Pl ri>•••< féléket kerüld, ha kapcsolatot akarsz. Persze nem könnyű. A lényeg ne félj a visszautasítástól se! Leginkább normális lányt nehéz találni. Anno is sok haverom jött, h. milyen ri>•••<okat lehet találni. Meg egyik ki volt borulva: Rá volt indulva a csaj melleire s 9 tizede szivacs volt XD elis külte a f ba xD hogy oks ha picsit kerekiteni akarja, de ekkora kamut ne már... "mi pasik se tömjük a gyíkot nagyobbra" -ezen szakadtam.

Ismerkedj s ismerd meg a kiszemeltedet rendesen, ha egymásra találtok.

Az öcsém is veled egykorú, mostanába lépett ki a kocka életből. Megvolt az első csalódása. (csaj visszament exéhez aztán megcsalta a csajt a srác s hirtelen újra jó lett volna tesóm neki... Egy szó: Ribi)

De mondta: ...én normális kapcsolatot akarok, úgy mint te és x-y .

Mondtam neki: Fiatal vagy, majdcsak bele botlasz a nagy ő be. Nekem is 19évesen jött össze. (jópár éve együtt vagyunk)tervezzük a jövőnket már. Meg a párom nálam fiatalabb 2évvel ><

23 éves nő vagyok.

2016. júl. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi adri a tanácsokat! Ment a zöld pacsi
2016. júl. 13. 06:54
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Tán mert alapból hülye szót használsz rá, amerikanizált egyed. Baráttal kapcsolat?
2016. júl. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szinte minden lány barátomnak van barátja.
2016. júl. 13. 07:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd eljön a te időd is :Dlégy türelemmel :D
2016. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ghghhqed válasza:
figyelj vlm is ugyan ez volt mert meg nm talaltam meg a szerelmemet de mar meg talaltam azert ha meg talalod a szerelmed akor tudni fogot mit mogy
2016. júl. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Vannak jó csajok csak észre kellőket venni nm csak a k......t és nm le tolni akarlak
2016. júl. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el vannak, normális lányok, de mi általában észrevehetetlenek vagyunk. Visszafogottan, lágyan öltözködünk, nem sokat megyünk el akárhova is.

Bár én erre a nyárra vörös lettem, és minden este mentem biciklizni. Az aranyos, visszafogott lányokat keresd! Ismerd meg őket, és kiderül hogy milyenek. 15/L

2016. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!