Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » *Bi-leszbi téma*. Megtetszett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

*Bi-leszbi téma*. Megtetszett egy viszonylag elérhetetlen lány. Mit tegyek? :d *hosszú biszex lány rinya*

Figyelt kérdés

Egy ottalvós szülinapi bulin találkoztunk, egymás mellett aludtunk és beszélgettünk kicsit a tűz mellett. Igazából ennyi, mégis áhh... Annyira jól néz ki, hogy arra kellett koncentrálnom, hogy ne smároljam le 😂

Miután hazament, rögtön be is jelölt Facebook -on, de nem írt rám, én meg nem merek :3 Annyira nem lettünk hirtelen jóban (sajnos...:D).

Hallottam már beszélgetni a barátnőimet róla, hogy talán látens leszbikus, de akkor még nem igazán érdekelt. Bár csomószor összenéztünk, vagy egyszerűen csak éreztem hogy néz... Minden vonzerőmet próbáltam bevetni, de csak ennyire fussa :D

Kb. fél éve fiatalabb nálam, én meg kb. fél éve tudom, hogy két kapura játszom, szóval lehet ő még nem esett át rajta... Bár szívesen segítenék neki, nem merek ráírni vagy ilyesmi xD Nem szoktam sokat csetelni fácsén, meg introvertált is vagyok picit, nem kezdeményezek vagy barátkozok könnyen.

Tudom, hogy ezzel kizártam minden lehetőséget, de most már kicsit jobban érzem magam, hogy legalább leírtam :D

U.i. :Nem tudom, fogunk -e találkozni még a közös barátaink által... Ez a baráti társaság elég új, velük is csak nemrég jöttem össze, és csak 50 %-uk tudja, hogy biszex vagyok. Nem szívesen vallanám be, hogy máris átejteném a tűzkeresztségen egyiküket 😂😁

Az meg persze csak hab a tortán, hogy a szüleim előtt még nem vagyok out...


Ha valaki tud valamit, ami segíthet, vagy volt már ilyen helyzetben, leírná, hogy vele mi volt a helyzet, és mit tett? Előre is köszi :)

16/l


2016. júl. 14. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
szép próbálkozás...már majdnem elmentem, csak így tovább!
2016. júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Próbálj meg ráírni. Lehet, hogy nehéz, de mit veszíthetsz. Ha tudod, hogy normálisan viselkedik, akkor nyugodtan írj csak rá.
2016. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

???

Jaa! Ha ez most célzás akart lenni, hogy kitaláltam, akkor hidd el, attól hogy nyár van még van jobb dolgom azon agyalni, hogy milyen fölös problémát okozzak magamnak :D

2016. júl. 14. 20:51
 4/5 A kérdező kommentje:
2. : Igaz, csak még össze kell szednem a bátorságom. :D Meg nincs is indok, amivel ráírhatnék, fölöslegesen meg nem akarok, mert lehet mindent csak megmagyaráztam magamnak :)
2016. júl. 14. 20:52
 5/5 anonim válasza:
Ha ő jelölt be Facebookon, akkor mire vársz? Tiéd a "hatalom". Nyílván érdekled, ha ő jelölt be. Nálam általában szerves téma a zenei ízlés. Kezdd ezzel, kérdezd meg, hogy milyen zenéket szeret mondjuk. Ez plusz egy indok arra, hogy kiderítsd, hogy mennyi közös van bennetek. Egy idő után, mikor már megismertétek egymást, mehetsz mélyebbre szerintem. Vagy beszélj meg vele találkozókat vagy legalább egyet (szerintem).
2016. júl. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!