Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a legtobb fiu 18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a legtobb fiu 18 évesen szűz még? Általába mikor veszik el a fiúk?

Figyelt kérdés
És a legtöbb a barátnőjével vagy egyéjszakásba?
2016. júl. 15. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
a legtöbb még igen az, még az okos helyes fiúk is, mert nem jönnek össze akárkivel.
2016. júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még most is az vagyok, pedig nem vagyok tini. Egyszerűen nem vagyok hajlandó lejjebb adni, és rengeteg időm van megtalálni akit keresek.
2016. júl. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Átlagban 17 éves korban van az első szexuális kapcsolata az embereknek (mindkét nemnek). Ez azt jelenti, hogy a 18 évesek közt kb. 40-45 százalék az, akinek még nem volt.
2016. júl. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
18 vagyok, nem tervezem tesó. Egyenlőre gyűjtöm magamban a feszültséget, de nagyon meg fogom adni a módját. Három nővel képzelem el. Saint Tropez jó hely lesz. Előtte meg Monte Carlo. Felépítem a saját birodalmam, legalábbis ezt tervezem. Sokáig voltam egy senki, de már kapaszkodom felfelé a létrán. Nagymenő CEO akarok lenni, komoly házzal, sportautókkal, saját focicsapattal, állandó testőrökkel és a golyóálló mellényt le se veszem magamról majd. Tervezek a politikába is belemenni. Céltudatos ember vagyok, a terveimbe nem fér bele kapcsolat. Szóval itt nem lesz semmi. Volt amikor nyomult rám csaj, többször is, de megmondtam, hogy max barátság, esetleg extrák, ha belemegy, de nem vagyok szemét, nem akarok kihasználni senkit. Béke :)
2016. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez tök változó. Lányok közül is van aki 13 évesen van aki 18 évesen kezdi... nemzetiség kérdése :D
2016. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen vesztettem el, tavaly, egyéjszakásban.
2016. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én már majdnem 18 évesen vesztettem el. Kalandba sajnos :(
2016. júl. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!