Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk első csók helyszín?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk első csók helyszín?

Figyelt kérdés

Ha van egy lány aki tetszik nektek és már bejön a képbe az, hogy megcsókolnátok akkor valami különleges helyen tennétek, vagy csak spontán?

Különleges hely alatt értem, hogy pl. egy romantikus park felé memtek direkt, spontán pedig pl. elköszönéskor egy találka után.



2016. júl. 16. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

Túl sok romantikus msét nézel.


Az első csók helyszíne az ágyam volt. Minden más is ott volt először, még aznap.


23/F

2016. júl. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

1-es, akkor valószínűleg egy r..anccal történt, de lehet te is olyan vagy hogy mindegy hogy kivel...


A kérdésre válaszolva szerintem mindegy hogy hol,mikor, majd eljön a pillanat es akkor:)

2016. júl. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az elso egy kocsmába volt es a masodik is :D Hangulatos am 15f
2016. júl. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, bocsi, hogy én válaszolok. Degondoltam hátha mondok valami értelmeset. Mi egy buliban voltunk. Ellemntük odébb ketten a focipályára egy ilyen beülőbe és ott. :D ugyhogy spontán ;P
2016. szept. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!