Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok belé, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé, vagy csak tetszett, hogy foglalkozik velem?

Figyelt kérdés
Előre megkérek mindenkit, hogy ne itt szidjon, pontosan tudom anélkül is, hogy mit gondolnak az emberek. Szóval egy táborban voltunk 4 napig sz iskolával, jól érztük magunkat és sok időt töltöttünk a fiúkkal. Van egy fiú, aki röviden és tömören egy kis hülyegyerek, ő nem akar komoly kapcsolatot, minden 3. nap másik barátnője van, jár a szája, szóval biztos, hogy normális lány nem kezd vele, nekem egy évvel ezelőtt mégis nagyon tetszett, ami elmúlt, most viszont megint valami kavarog bennem. Volt egy lány, ölelgette, együtt feküdtek (csak összebújtak, nem történt semmi), de engem is ölelgetett és hozzám is bújt. Rólam tudni kell, hogy elég perverz humorom van, flörtölök, de nem gondolom komolyan és ezt a barátaim is tudják, mondtam neki, hogy mutatok neki egy-két trükköt, ő is tudta, hogy poén, de ennek ellenére este átjött, befeküdt az ágyamba és erre hivatkozva megcsókolt. A vége az lett, hogy 2 órán keresztül smároltunk és ruhán keresztül kényeztettük egymást, ő simogatta a csiklóm, én meg kivertem neki. Az egész nagyon romantikus volt, megbeszéltük, hogy nem mondjuk el senkinek és valahogy reggel nem bántam meg, pedig ő volt nekem az első, akivel nyelveseztem és nem csak szájrapuszi volt. Másnap egy másik barátnőmhöz bújt, meg hozzám is és még egy lányhoz, de abban már nem volt semmi szexualitás, inkább olyan volt, mint egy cuki kisfiú, én mégis nagyon féltékeny voltam és amikor megtudtam, hogy a lány részegen rámászott és 2szer csókolóztak én teljesen összetörtem, akkor is, ha nem hagyott csóknál többet. Ennyit még így magamtól elviseltem volna, de ma a drogériában késztetést éreztem arra, hogy megszagoljam a parfümét és elfogott a sírógörcs, egyszerűen nem tudok nem rá gondolni, pluszba még rám is írt, hogy hiányzok neki, pedig csak tegnap jöttünk haza és csütörtökön fogunk találkozni. Tudom, hogy neki nem kellek, mert mindezek ellenére nem érdeklem, nem is tetszem neki, mert nem vagyok ez szép példány és szerintem van is éppen csaj akit fűz. Mit tehetek, egyáltalán mit érzek?

2016. júl. 18. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
A kerdesre valaszolva mind2. Hany eves vagy?
2016. júl. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
14
2016. júl. 19. 00:08
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem érzed magad egy kicsit túlkorosnak?
2016. júl. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Ez a mai világ :'(
2016. júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3-as,4-es...szokásos hülyeség...


Amúgy katolikus iskolába jártok?

2016. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkora r*bi lesz beloled:D jah mar az vagy
2016. júl. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még abban a korban vagy,ahol mindent lehet,de semmit se muszáj.Ne azzal foglalkozz,ki mit tesz,azzal foglalkozz

,hogy jól érezd magad.Fiatal vagy élj csak.

2016. júl. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ki is verted neki? Ne haragudj de egy kicsit korán kezded. Az, hogy szerelmes vagy-e belé ezt csak te tudhatod pontosan. A leírtak alapján foglalkozott veled és ennek örültél. Ha nem volt még másik srác az életedben akivel jobb kapcsolatot ápoltál vagy barátod volt akkor okozhatja az is a "tüneteid", hogy csak tetszett, hogy foglalkozik veled.
2016. júl. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
atyavilág
2016. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!