Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír vissza? (Lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza? (Lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, kivel pár hete beszélek, és eddig nagyon jól megvoltunk, minden nap beszélünk, volt kisebb vitánk, de megoldottuk. Ma már 2x írtam neki, de látta, és nem ír vissza. Most miért csinálja ezt velem? Nagyon sokszor érzem azt, hogy lekezelően viselkedik velem, "kihasznál", pedig próbálok mindig a kedvére tenni. Sokszor bunkó, amit szerintem nem érdemlek meg. Mit csináljak vele? :(

15/l



2016. júl. 23. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
lehet hogy nem szeret és talált mást, keress olyat aki megbecsül nem bunkózik veled
2016. júl. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 October15 ***** válasza:
76%
Úristen nem ír vissza.. jaaaaaaaaj.... az emberi hülyeség és a nemlétező határai...
2016. júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért pontozták le az elsőt, pedig igaza van. Tipikusan az van szerintem, hogy egyszerre több vasat tartott a tűzben, aztán az egyikkel komolyabbra fordult a dolog és a többinek meg kuka. Csajok ugyanezt csinálják egyébként, tisztelet a kivételnek.
2016. júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!