Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom egy lányról hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom egy lányról hogy leszbi?

Figyelt kérdés

Még csak nemrég jöttem rá arra hpgy biszexuális vagyok, és nem tudom hogy hogy kérdezhetném meg egy lánytól hogy ő leszbi/biszex-e.. mert valljuk be, bátorságom vetekszik egy egérével.. esetleg valami tipp hogy ti mit csinálnátok a helyemben?

16/l



2016. júl. 29. 04:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán ha megkérdeznéd milyen a beállítottsága? És ez után "talán" hogy mi a véleménye más lányokról akik a lányokat is szeretik? Részemről ennyi.. (40ff)
2016. júl. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát kívülről nem fogod tudni, ha nem olyan helyről ismered hogy biztosan tudod (internet, buli, stb), akkor meg kell kérdezni. Vagy elmondhatod neki ha jóban vagytok hogy te bi vagy és ha ő is érdeklődik a lányok iránt és tetszel neki akkor lehet lépni fog ő. Az meg hogy hogy vélekedik a dologról nem tudom hogy mérvadó egyes...én pl teljesen elfogadó vagyok, de nem vagyok leszbi, bi.
2016. júl. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha biszex vagy itt ismerkedj [link]

angyalkak.hu, melegklub.hu, [link]

[link]

2016. júl. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2016. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!