Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek mi a tökélet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek mi a tökéletes alak egy lánynak? MI az ami bejön neketek?

Figyelt kérdés
Ha lehet tudtokképet is linkelni? Köszi :))

2016. júl. 29. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
ha egy kicsit teltebb és van mit rajt fogni de jól karban van tartva,a pálcika lányok számomra egyáltalán nem vonzók de a kövérek se,de a telt karcsú az mindent visz :)
2016. júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Fitness cica alkat. Természetes arccal, de imádom a sportos lábakat, kerek feneket... Ugyanakkor a párom igazán jó csajnak találom és egyáltalán nem fitness maca. Domborulatok só elosztásban, kerek fenék, és a dereka karcsúbb a csípőjénél. De képet nem kapsz :)
2016. júl. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
A nagyon vékonytól a husisig nekem minden testalkat bejön :) Lényeg,hogy jól álljon az adott lánynak.
2016. júl. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Én lány vagyok, de ilyen alakot szeretnék: [link]


Vékony karok és lábak, karcsú derék, kis mellek...

2016. júl. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Hát ne legyen pálcika, hanem inkább kicsit teltebb alkatú, legyen rajta mit fogni, szóval nagyobb mellek/fenék, vastagabb combok például. De kövér se legyen nyilván.


[link]


[link]

2016. júl. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
#5: Mert az amit belinkeltél nem kövér? 😲 És még én szoktam magam kövérnek nevezni... azokhoz a lányokhoz képest kórosan sovány vagyok.
2016. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

Nem, ez nem kövér :D Akkor szerintem súlyosan testképzavaros vagy :D


Ez kövér, és ez szerintem is visszataszító:

[link]


De... szerintem az ilyen alkat egyáltalán nem kövér, és semmi baj nincs vele:


[link]


[link]

2016. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az egészségesen vékonytól az egeszségesen husiig minden.
2017. márc. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!