Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csajozzak be?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak be?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy lany a suliban, aki nagyon bejon es valahogy szeretnek vele megismerkedni... Lenyegeben egy visszahuzodo srac vagyok, de jo tarsasagban ki tudok nyilni.. A baj szerintem ott van h nem merek kezdemenyezni, nincs erre "taktikam". Lenyegeben sok lany kezdemenyezett mar felem, de nekem o kene igazan... Van valami otletetek, hogy hogyan inditsak?

16/F (167cm, ez baj lehet? A csaj kb 162 )



#csaj #ötlet #csajozás #kezdményezés
2016. aug. 1. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy ahogyan kicsajozzol, csak fordítva
2016. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha jóban vagy a csajjal, vagy csak beszélőviszonyban vagytok az már jó kiindulás, keress vele közös témát, beszélgess, aztán majd ha jobban kialakul a dolog, akkor elkezdhetsz gondolkodni azon, hogyan is forduljon komolyabbra a dolog.

Ha pedig nem vagytok beszélőviszonyban akkor kezdetnek megteszi egy egyszerű "szia" majd valami kérdés a sulival kapcsolatban, ebből pedig már kialakulhat egy beszélgetés. A lényeg hogy ne nyomulj, azt nem szeretik a lányok. Sok sikert!

2016. aug. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hmmmm


Nagy levegő és "Szia!".

2016. aug. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyetek egyszerre "jó társágba" ahol kitudsz bontakozni, ha van közös haver ismerős, könnyen megoldható. Ott kibontakozol és pakk...meg is mutattad az igazi éned. Ha bejön a csajnak akkor könnyü lesz. Amugy én is így vagyok egy fiúval, vissza húzódó nem mer kezdeményezni. Egyszer egy társaságba keveredtünk, ahol elég jól elvoltunk mondjuk én akármilyen társaságba kitudok bontakozni így ez sem volt nehéz, hamar jóba lettem vele. Azután még pár napig beszéltünk, láttam rajta valamit nagyon akar mondani, aztán vette a bátorságát és mondta is. Ne félj, a csaj fogja értékelni, ha nem egy flegma pláza cicáról van szó
2016. aug. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
167 cm-el cuki lehetsz :DD Ketten fáintosak lennétek
2016. aug. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!