Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány rajong az ázsiai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány rajong az ázsiai nőkért, az lehet annak a jele, hogy van benne biszex hajlam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves vagyok és van egy lány osztálytársam, aki nagyon szereti Ázsiát, ezen belül is Koreát. Imádja a koreai bandákat. Szereti a fiú és a lány bandákat is egyaránt, de a lány bandákat sokkal jobban és facebookra is tesz ki a kedvenc női énekeseiről képeket és ilyeneket ír hogy: "Királynőm", "Hercegnő", "Nem bíroom", "Feleségem", "Annyira gyönyörű" és hasonlók. Folyton ázsiaiakról (legfőképp lánybandából ismert lányokról) olvas cikkeket. Előfordul, hogy yaoi (fiú-fiú) kategóriában olvas történeteket, amiket rajongók írtak (fanfiction). Viszont volt a való életben volt már barátja és akkor is rajongott ezekért a dolgokért.

Kérdésem a következő: Elképzelhető, hogy a való életben is megtetszik neki egy lány, akár az egyik barátnője? Tudom, hogy sok lány van így, szóval akik szintén rajonganak a lánybandákért szerintetek ez normális dolog? Ez csak rajongás vagy a való életben is megtetszhet is neki egy lány? Vagy csak az ázsiai lányok jönnek be neki? Mert ilyet is hallottam már.

Előre is köszönöm a normális válaszokat. További szép napot nektek :)



2016. aug. 18. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem. Én is nagyon szeretem Koreát, bár és nekem is van egy ilyen barátnőm. Folyton "szerelmemnek" meg "feleségemnek" nevezi a lánybanda tagokat akiket gyakran a telefonja hátterének is beállít.

Szerintem ebben nincs semmi "ferde" mivel az ázsiai nők nagyon egzotikusak, és érdekesek, szóval szerintem tényleg szimpla rajongásról van szó :)

2016. aug. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod :)
2016. aug. 18. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik osztálytársam Japánért és az animékért van oda. Elhódította mellőlem az egyetlen barátnőmet, csak mert félig mongol, félig magyar, és kicsit úgy néz ki, mint az ázsiaiak, húzott szem, sárgás bőr.

Vele is megszerettette az animéket, egymásnál alszanak, animéket néznek, az osztályteremben visítoznak, teljesen megbolondultak, egymás fenekét csapkodják, ölelkeznek, puszilkodnak, perverzkednek, eleinte engem fogdostak, majd kitagadtak, mert ez nem tetszett nekem. Mindenki leszbikusnak nézi őket, meg is van az okuk rá.


17/L

2016. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3: Totál megértelek, itt is hasonló a helyzet. A két lány együtt hallgatja a koreai zenéket, nagyon sokat vannak együtt, mintha összelennének nőve. Épp ezért fordult meg a fejemben ez a dolog
2016. aug. 18. 21:33




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!