Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy tipikus lúzer fiúnak van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tipikus lúzer fiúnak van esélye barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Aki már az óvodában is csak a sarokban ült,az iskolában ő volt a céltábla,akit piszkáltak,barátai nincsenek,nem is jó tanuló,fizikailag is gyenge stb.Lányok,adnátok esélyt egy ilyen fiúnak?

2016. aug. 19. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem adnának. Én a helyedben változtatnék a helyzeteden!
2016. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Elösször csak barátilag lennék vele de ha megkedvelem akkor persze.
2016. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
max ha nyersz a lottón.
2016. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem vagy lúzer, mert kiközösítettek. Én pont egy olyan ember vagyok akinek azért nincsen tényleg csak pár barátja, mert a hülyéket kerülöm. És biztos ők is azok, mert te nem vagy külön faj, csak máshogy látod a dolgokat. Amúgy ott van az edzés. Otthon is gyakorolhatsz, nem kell egyedül a kondiban lenni.
2016. aug. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van esélye. Ha valamire, hát erre igazán nincs recept. (Ami jó is, meg rossz is. De ez van.)
2016. aug. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Ne értsd félre, lehet esélyed. (Kivéve, ha az miatt közösítenek ki, mert mindenkivel bunkózol.)
2016. aug. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!