Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy fiú azért kezd el szívatni egy lányt, mert tetszik neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik nekem. Igaz, eddig csak neten beszéltünk...hamarosan találkozni fogunk. Sokszor van az, hogy mivel elég sokat beszélek, ő is elkezd valamiről dumálni, és utána szívat vele. Persze nem komolyan, de van, hogy sértő tud lenni... Utána mindig bocsánatot kér.

Nos, a kérdésem az lenne, hogy miféle "inger" válthat ki ilyen reakciót belőle, hogy sokszor megszívasson?:D

(Tudom, elég értelmetlenül fogalmazok, ezért bocsánat! Csak kíváncsi vagyok a véleményekre, tapasztalatokra!)

17/L



2016. aug. 29. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges...kábé 13 éves korig xD
2016. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké:D Köszi, én is ezen gondolkoztam, hogy ez nagyon...fura. De akkor mi okból lehet??
2016. aug. 29. 14:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Majd megismered élőben igazán és megtudod. Neten sokat ne várj.
2016. aug. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#2 mert agyilag kábé ezen a szinten tart :D szerintem ne nagyon akarj tőle sokat, mert értelmes kapcsolata csajjal nemigen lehetett még eddig :D 1-es voltam
2016. aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajnos a kérdésedre nem igen tudok mit válaszolni. De hogy megnyugtassalak, en is most találkoztam először azzal a fiúval, aki tetszik nekem (ő hívott el). És ő is végig ilyen volt. Mondott valamit, erre rögtön azt mondta rá, hogy "áá,csak vicc volt", vagy épp kérdezett valamit, .eg válaszolni se tudtam, mert ő rögtön rávágta, hogy "áá, mindegy, úgyse tudod". Szóval igen. Egy idő után már nem esett valami jól.. :D nem gondoltam volna, hogy "élőben" ilyen. :/


17/L

2016. aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Oké:) Köszi neked is!

Hát...én úgy gondolom, hogy jófej, ha megkérem, tuti nem csinálja, csak nem értem...miért:D

2016. aug. 29. 14:30
 7/10 anonim ***** válasza:
6%
Remélem megcsal majd és elhagy.
2016. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kösz.

Nem csal meg, nem jöttünk össze.:)

2016. aug. 29. 16:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Sanszos
2016. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9...

Azaz?

2016. aug. 29. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!