Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, egy ilyen 'felmondatbol'...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, egy ilyen 'felmondatbol' mire kovetkeztetnetek? Lányok, veletek volt mar hasonló?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem/ kertem egy srácról egy kvázi szívességet

Konkrétan ez volt a szitu:


Odamentem a srachoz

En: *srac neve* , kérdezhetek/kérhetek valamit?

O: persze

En: jó, várj... *nagy levegőt vettem* es megkérdeztem tőle, amit akartam


Azert mondtam ezt, hogy jó, várj, mert kb 100 volt a pulzusom es éreztem, hogy ha rögtön kimondom a kérdést, kb. elajulok

Amikor mondtam ezt a 'felmondatot', akkor nem néztem rá a sracra, szóval nem tudtam a metakommunikaciojabol olvasni 😃


Szóval fiúk, ti ebből mire gondolnatok?

Lányok,veletek mar volt hasonló?


Kort es nemet is legyszi :)


16/L



2016. szept. 5. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus xD minek gondolkozol ilyen apró dolgokon?
2016. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem:'D

Amugy én megse mertem volna ezt tenni.

2016. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Csak így vissza gondolva nagyon gaz es gondoltam megkérdezem 😃


2. Mármint mit? :D

2016. szept. 5. 18:58
 4/6 anonim válasza:

Ezt félreértetted, mert nagyon rajongsz érte! Ez olyan, hogy ha azt mondta csak volna, hogy igen, akkor is ugyan ez lenne kb a reakciód! Ha valakiért rajongsz, akkor azt is félreérted, ha rád mosolyog, vagy ha előre rád köszön.. :) Ha magától kezdeményez pl. kérdez tőled vmi személyes kérdést, akkor gondolkodj már ezen a szinten! :D én ezt gondolom, mint kívülálló :)

19/F

2016. szept. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
de amúgy jó lenne tudni mit kérdeztél tőle xd gondolom hogy randi vagy járás nem?
2016. szept. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5. (Ma 18:59) nem a srac, hanem en kérdeztem tőle valamit 😃


6. Nem ilyet kérdeztem, csak annyit, hogy lenne-e a tánc partnerem a suliba tánc suliban 😃

2016. szept. 5. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!