Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert erzem ugy, egy eletem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erzem ugy, egy eletem, egy halalom, most mindenkeppen csajt kell talalnom? Tobbi lent

Figyelt kérdés

16F vagyok, sportos, jokepu. Eddig nem nagyon voltam sikeres, illetve nem is nagyon vagytam kapcsolatra. Ketto hete viszont valami megvaltozott. Mindenkeppen szeretnek egy kapcsolatot, talan ra is gorcsoltem. Az agyam kozbe folyton azt mondja, jon majd, amikor jon.


Veletek elofordult mar ilyen?

Esetleg valami gyogyir?


2016. szept. 6. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Ne keresd görcsösen mert akkor nem találsz.
2016. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az egyik felem tudja ezt a masik nem :(
2016. szept. 6. 14:36
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Nálam is volt olyan amikor gondolkozok magamban csak ugy (pl ha edzésre sétálok vagy aludnék ) egyszercsak jön egy olyan hogy"basszus kéne egy barátnő" de nálam 5 perc mulva elszáll a gondolat
2016. szept. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja. Tudod ez olyan hormonalis dolog. 16l
2016. szept. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy hormon, de azert neha nagyon rosszul jon ki ez a problem:]
2016. szept. 6. 17:04
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem egyik napról a másikra jött 17 évesen, volt is egy régi ismerősöm akinél próbálkoztam, nem sikerült, és ez a "szeretnék barátnőt" már két éve tart, kisebb megszakítások voltak, minimális sikerek ugyanis voltak
2016. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

nem probléma

ha látsz egy lányt menj hozzá oda mond hogy az én nevem Ga azért jöttem mert látam egyedül vagyok és olyan magányosnak tűntél gondoltam meghívnálak egy fagyira. Úgyhogy elmondom hogy én orvos vagyok. ezért szeretnélek fölül vizsgálni aztán alul értélelni :P

2016. szept. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Ment a Z paccser :)
2016. szept. 6. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!