Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tiszteletlenségnek számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tiszteletlenségnek számít?

Figyelt kérdés
Ma a suliban kimentem cigizni, a haverom később jött, de ott volt egy csinos lány, aki beszélgetett egy másik barátommal. Köszöntem nekik, majd mikor odajött a haverom, kezét nyújtott rögtön a lánynak, és eléggé férfiasan fogta meg a kezét. :D Én, hogy ne legyek bunkó, szintén odanyújtottam, de én finoman. (Mint a hercegnőknek a filmekben :D) 15/F
2016. szept. 7. 14:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagyis finoman fogtam meg a kezét, tehát csak az ujjainál, a bütykökig. Vagy nem tudom, hogy mondjam. :D
2016. szept. 7. 14:40
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten bunkók voltatok, csak a haverod duplán. Eleve egy nőnek nem illik kezet nyújtani (kivéve bizonyos hivatalos es protokolláris eseményeket), meg kell várni h a nő nyújtsa. Izomból megszorongatni pedig végképp parasztság.
2016. szept. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
25%

Nem, ez modortalanság.

Egy férfias kézfogástól fognak férfinak gondolni, így csak egy nyámnyila kisfiúnak, esetleg melegnek

2016. szept. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1 Tudom, hogy nem illik, de valahogy nagyobb parasztságnak tartom, ha nem mutatkozok be, hanem csak állok mint egy fasz.

#2 Egy lánynak biztosan nem fogom izomból megszorítani a kezét, ennyire én sem vagyok hülye...

2016. szept. 7. 15:09
 5/11 Lili"" válasza:
100%
Én lemaradtam a 15 èves vagyok és cigizek dolognál..
2016. szept. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15 évesen cigi+még azt sem tudod,hogy kell egy lánynak köszönni jóformán..Hát fiam,vannak bajok,egy ép egészséges felnőtt leszel
2016. szept. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szerintem ne ezen akadj fenn. Nálam jóval fiatalabbak is cigiznek + nem. 18-19. században élünk.

De ha jobban tetszik, 1 hónap múlva töltöm a 16-ot, remélem így már nem vagy leakadva. :D

Ja, és kérlek ne offoljatok.

2016. szept. 7. 15:16
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
OFF.
2016. szept. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

4: na akkor tegyük tisztába:


A fiunak kell bemutatkoznia: szembefordulsz es ha nincs aki bemutasson, akkor valami felvezetés után (Hello, asszem mi meg nem ismerjük egymást) mondod a neved. De nem tologatod felé a lapát tenyeredet!


Ekkor, ha a csaj jól nevelt, akkor viszonozza a bemutatkozást, mondja a nevét és nyújtja a kezét, amit te elfogadsz (nem rázod, nem szorongatod). Viszont azért fogd meg rendesen. Ha csak az ujjait fogod meg, az olyan mintha kezcsokot akartál volna adni, csak meggondoltad magad:)


Van olyan is, hogy a lany mondja a nevét, biccentve rad mosolyog, de nem nyújt kezet. Az európai illem szerint ezt is el kell fogadni, van aki tavolsagtartobb, ridegebb. Nem feltétlen a bunkosag jele, bár általában azért jelzésértékű a nő részéről.


Aztán olyan is van ugye, hogy a kézfogás mellé rögtön puszit is ad, nyilván ezt szeretjük a legjobban :). De a pusziadast a férfinek kezdeményezni, na az is tahosag.


mint minden szabály alól, ez alól is vannak kivételek de most ez nem lényeg

2016. szept. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9 Bemutatkoztam előtte, szóval nem is igen értem, miért csináltam, szerintem relfex-szerűen történt. :D Köszönt, majd én:

"Szia, örülök, hogy megismerhetlek, a nevem..."-Itt érkezett meg a haverom, és belevágott a szavamba, majd nyújtotta a kezét, ezután én is, szóval eredetileg eszem ágában nem volt ez az egész.

2016. szept. 7. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!