Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki nagyon tetszik, de egy elég ciki sztori történt, mit tehetek?

Figyelt kérdés
A fiú 11.-es, én 8.-os vagyok és nagyon bejön nekem, persze nem akarok tőle semmit, egyszerűen csak tetszik. Viszont néha szünetben felé-felé pillantok, de eddig nem vett észre semmit, párszor talán találkozott a tekintetünk, de ennyi, rögtön félrekaptam a fejem. Az egyik osztálytársával sétáltak és az leszólított, de igazából ez mellékes, talán akkor vett észre először. Másnap elég gáz dolog történt, ugyanis elbambultam és mire észbe kaptam, már észrevette, hogy arra néztem és vigyorogva figyelt engem én meg tiszta hülyén éreztem magam. Arrébb mentem, hogy az arca a villanyoszlop takarásába legyen, de kilesett mögüle és még mindig engem nézett. Én erre rögtön félrenéztem, de most tuti, hogy valami kukkolós tininek tart. Nyugtassatok meg légyszi, vagy mondjatok valamit, nagyon gáz ez?

2016. szept. 9. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rájött, hogy tetszik neked. De nyugi, ettől nem dől össze a világ. Nem hinném, hogy bármi rosszat gondolna rólad, és ahogy olvasom, még talán szimpatikusnak is tart, innentől kezdve meg bármi lehet a dologból. Sok sikert! :D
2016. szept. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Igen szerintem tetszel neki és még csinálj sok ilyen alkalmat! ;) sok sikert hozzá! Hajrá!
2016. szept. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!