Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki? Sokszor néz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Sokszor néz engem sokszor jön oda beszélgetni. Állítása szerint nem tetszik neki senki de órán többször is néztük egymást és közben elmosolyodott de én nem bírtam sokáig és elkaptam a tekintetem.

Figyelt kérdés

2016. szept. 15. 20:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Sokszor néz engem sokszor jön oda beszélgetni. Állítása szerint nem tetszik neki senki de órán többször is néztük egymást és közben elmosolyodott de én nem bírtam sokáig és elkaptam a tekintetem.. Van egy lány aki szerintem tetszik neki mert mindig oda megy beszélgetni hozzá még kedves vele meg ha ír messenger csoportba szinte egyből válaszol és öt is nézi de nem úgy mint engem.. Nem ugyanúgy kedves velem.. Pl sokszor hulyul velem meg stb.. Meg ha beszélünk mélyen a szemembe néz de.. A másik lánnyal általános dolgokról pl pockemon go ról, sulirol beszél velem meg mindenről.. Mind a 3 mán osztalytarsak vagunk.. Nekem nagyon tetszik a fiú és szeretném tudni h én is neki vagy nincs értelme próbálkozni.. NORMÁLIS VÁLASZOKAT LÉGYSZÍVES! 13/l
2016. szept. 15. 20:48
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát két tippem lehet számodra.


1. Ha beszélsz vele, nézd meg a lábát. Állítólag arra felé áll egy fiú lába, aki tetszik neki.


2. Ha beszélsz vele, válassz ki egy szót. Ha használja ezt a szót, akkor mosolyodj el. Ha egyre többet használja, akkor valószínűleg tetszel neki. Ez pszichológia.


Remélem hasznos voltam.

2016. szept. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!