Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác félénk típus,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác félénk típus, mennyi az esélye hogy kezdeményez egy lánynál?

Figyelt kérdés

A srác 18 éves, visszahúzódóbb, még sosem volt barátnője. Tetszünk egymásnak, vagyis abból amit eddig csinált, ez jön le. 1 évvel vagyok fiatalabb nála, mennyi az esély ennek ellenére, hogy ő kezdeményez? Én nem szeretnék, azt akarom hogy ő kezdjen.


Ami eddig volt, az szinte csak a szemezgetés, nagyon sokat néz és zavarban van. Ha annyira nem tetszenék, nem nézne, igaz?



2016. szept. 17. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok, csak ha vesz rá bátorságot.
2016. szept. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

50%


Vagy igen, vagy nem.

2016. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
0,32%
2016. szept. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt miből gondolod? Hogy ennyire semmi esély?
2016. szept. 17. 21:50
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
18 éves sosem volt még barátnője-> tinédzserként az embernek sok mindenki bejön-> akkor sem mert kezdeményezni-> nehéz kilépnie az árnyékából-> most is gondolom uez a helyzet
2016. szept. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Beszélgettetek facebookon vagy valahol ezek után? Ha igen akkor nagyjából miről?
2016. szept. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, sehol :/
2016. szept. 17. 22:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben nem igazán valószínű hogy hirtelen nagyot változzon. :/ Talán többször kellene beszélgess vele személyesen, hátha akkor oldottabb lesz. De a pontos receptet én sem tudom.
2016. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!