Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves kortól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiralyno:D kérdése:

Szerintetek hány éves kortól engedik meg az együttalvást?

Figyelt kérdés
15éves lány vagyok és már kicsivel több mint 1éve vagyok együtt a barátommal. A barátom szintén 15éves. Már aludtunk együtt egyszer amikor sátraztunk. Először nem szerették volna a szüleim de utána már nem szóltak így együtt aludtunk.(nem csak ketten voltunk a sátorba hanem az unokatesom is).Viszont ha most megkérdezném hogy megengedné e az együtt alvást biztos nem engedné meg (szerintem). Különben nem is merem megkérdezni. Szerintetek hány éves kortól "normális" az egyutt alvás? segítsetek mit mondjak anyumnak? Hogy kérdezzek rá? Légyszi értelmes válaszokat, előre köszönöm!
2016. szept. 18. 22:48
 1/4 anonim válasza:
35%

Először is kategória fail.


Másodszor meg ez szülő függő. Liberálisabb szülőknél biztos belefér már 15 éves kortól az együtt alvás.

Én ebben ultra konzervatív vagyok, mert ha nekem lányom lenne, amíg nem tölti be a 18-at addig semmi esti együtt alvásos dolgok meg ilyesmi. Mondjuk eleve aki a lányommal akarna kezdeni előbb engem meg a STIHL MS 880-asomat kellene megismernie. Csakhogy tudja mire számíthat ha nekem nem tetszik valami.

2016. szept. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te ismered a szüleidet. Van, aki még harminc éves korában sem engedné szíve szerint, hogy valakivel együtt aludjon a gyereke. Más meg le se tojja, hogy mi van vele, amióta a világra jött.

Kérdezd meg anyukádat, legfeljebb nemet mond. Nem írtad, hogy agresszív lenne vagy ilyesmi, így remélhetőleg nem kell pofonokat kockáztatnod vagy szóbeli alázást. Kérdezz rá, hogy mi a feltétele az együttalvásotoknak. Lehet az betöltött kor, a barátod megismerése (bár az megvan, ha együtt sátoroztatok), akármi.

2016. szept. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Én megengedtem mind a két lányomnak 15 évesen az együtt alvást. Meg is dugták őket. Téged is meg fognak, ha még nem tette volna a pasid. Némely szülő ezt nehezen viseli.
2016. szept. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A te esetedben 16-17 éves kor között lenne normális.

De miért nem a szüleiddel beszéled meg ezt?

2016. szept. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!