Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kiszívni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kiszívni a saját nyakamat?

Figyelt kérdés
Egy lányt féltékennyé akarok tenni,és azt mondtam neki,hogy ma találkozok egy lánnyal,és valami látványos "bizonyítékot" akarok,és arra gondoltam,hogy a kiszívott nyak elég domináns lenne. Szerintetek hogyan tudnám ezt kivitelezni?
2016. szept. 22. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy sorozatban láttam, hogy porszívócsövet rácuppantott a srác a nyakára, hogy azzal domináljon a csajoknak. De ez az egy rém rendes családban volt, nem tudom, hogy igazából is működik-e, de egy próbát megér :DD
2016. szept. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
a kétpúpú teve találkozik az elefánttal, az elefánt megkérdi a tevétől, miért van két csöcs a hátadon, erre a teve: fasszal a pofámba nem beszélnék
2016. szept. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
porszívó
2016. szept. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Amenyiben zsiraf vagy menni fog!
2016. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sanyinak ***** válasza:
71%

Es arrol hallottal mar, h volt aki a nyakkiszivas utan par oraval emboliaban halt meg?


Akkor mar inkabb piocaval szivasd ki!

2016. szept. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%

Csak jelzem, hogy ez amúgy nem menő....


Van 1-2 lany oszt.tarsam, aki néha ugyan tesz ra alapozot, de látom, hogy ki van szivva a nyaka es megvan róla a véleményem...

2016. szept. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom,hogy nem menő,de ha az lenne sem azért csinálnám!
2016. szept. 22. 18:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Szivd ki egy masik testreszed..pl a kezed
2016. szept. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!