Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan tudnám elérni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan tudnám elérni, hogy valóban megnyíljon?

Figyelt kérdés
Én alapból egy nagyon extrovertált, nagyvilági srác vagyok, de most megtetszett egy lány aki alapból eléggé zárkózott, és eddig próbáltam belevinni mindenbe ,de nem látom rajta hogy befogadobb lenne. Szerintetek ezt a gátat vagy nem is tudom mit hogyan lehet áttörni nála ? (azért kérdezem mert eddig mindig az extrovertált lányokkal ismerkedtem igy ez nekem új)

2016. szept. 23. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz,szinte lehetetlen, semmit ne akarj rá erőltetni. Szépen lassan,kis lépésekben. Mi mindenbe próbáltad belevinni?
2016. szept. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy mindenféle programba.Ugyebár szerencsére van egy elég nagy baráti,ismerettségi köröm és minden buliba,mindeféle egyéb szabadidős programra elhivtam,néhányra el is jött,a barátaim is nagyon befogadóak voltak vele,egyből mindenki ugykezelte mintha mar ezer éve ismernék,de valahogy még mindig óvakodik mindentől, és ugyebár nekem az fontos hogy ne akarjon lekötni ,fogadja el h nem ő az egyetlen ember a világon,ezért is igyekszem hogy ne legyen kivülálló
2016. szept. 23. 12:44
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze természetesen kettesben is voltunk már,csak aztakarom hogy mind felém mind mások felé leadja ezt a burkot
2016. szept. 23. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a legjobb barátnőm, már évek óta próbálom bele szervezni a programokba. Ez kb egy éve sikerült is. Ne bulikba vidd, hanem 2-3 másik barátoddal csináljatok valami olyat, ami mindenkinek tetszik. Az a lényeg, hogy legyen egy szűkebb baráti körötök, hogy ne csak veled legyen jóban, hanem a többiekkel is.
2016. szept. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok türelemmel. Az már haladás, hidd el, ha elment a bulikba, amikbe hívtad (ha nem is az összesbe), és kettesben is voltatok. Neki ez új, még szokja a helyzetet, ne akard, hogy hirtelen megnyíljon. Inkább először hívd el egy kisebb társasággal, ne dobd rögtön a mélyvízbe. Mondd neki, hogy meséljen magáról, kérdezd meg, mi a véleménye egyes dolgokról...Ha feléd nyit, akkor egy idő után a környezet felé is.
2016. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!