Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet kezdemény...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a gimiben aki tetszik, nagyon is.

Már párszor belenéztünk egymás szemébe, és párszor már rám is nézett. Azon gondolkodtam hogy reggelente hamarabb szokott jóval beérni mint a haverjai, ezért odamehetnék hozzá beszélgetni, megkérdezni tőle hogy megvan -e már a nyelvvizsgája, tud -e róla mesélni, ilyesmi...

Tudom hogy megvan a nyelvvizsgája és a kisérettségije is és elvileg szeret ilyenekről beszélni, ezt az egyik osztálytársnője mondta akivel nagyon jóban vagyok már egy ideje.

Szerintetek nyomulósnak hatna, vagy odamenjek hozzá?

Én 15/l, ő 17/f


2016. szept. 23. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan èrdeklődj tanulás szempontjából ès barátkozz:) Ez normális:) csináljatok közös programot pl házibuli de majd kèsőbb. Addig közös tanulás esetleg vagy kondiba járás vagy sètálás esetleg mozi vagy egy közös kajálás:)
2016. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csak mindenhol azt hallani hogy a fiúk szeretik ha ők kezdeményezhetnek ha tetszik nekik valaki, ilyesmi.

És attól tartok nem -e lenne az, hogy odamegyek hozzá, beszélgetünk(már ha nem küld el, de elég normális srácnak tűnik), és leveszi hogy bejön nekem és nem fog érdekesnek találni mert már tudni fogja hogy bejön nekem.

2016. szept. 23. 22:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért is ne? Ha bunkòskodik legalább tudod nem érdemes rá időt pazarolni hisz bunkò..
2016. szept. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!