Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy baj ha válogatós vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj ha válogatós vagyok?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy el sem tudom képzelni hogy egy duci lánnyal összejöjjek, aki ma elmondta hogy tetszem neki. Persze tudom hogy a belsőt kéne nézni stb. De engem ez nagyon zavar. Sajnos nincs tul szép arcom, de a twstemen rengeteget dolgiztam, hogy egész jó legyen. Az évfolyamon én vagyok a legjobb tanuló és állítólag egész jó humorom van. Úgy gondolom, hogy (marha nagy bunkóság ilyet írni) inkább egy szép, okos lánnyal jöjjek össze akinel nem csak a belső tulajdonságai jók, ráadásul dolgozik is a testén, hogy jó legyen. Viszont nagyon sajnálom a duci lányt mert tényleg nem akarok senkit megbántani, de szép barátnőt szeretnék. Szerintetek baj hogy ennyire válogatós vagyok?
2016. szept. 27. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:

külső megfog, belső megtart.

Attól, hogy szerelmes vagy a belső tulajdonságaiba, attól még a testi vonzalomnak is meg kell lennie.

És kérhetek egy képet? (perverz kiscsaj, akinek hasfétise van)

(elmúltam már rég 12)

2016. szept. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, de azért mert egy lány nem szép próbáld még illedelmesen elutasítani. Sajnos vannak akik bunkóba váltanak mert azt hiszik ők a janik csak mert jó a testük.
2016. szept. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!