Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ittas emberek őszinték?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ittas emberek őszinték? Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van az ismerőseim között egy lány, aki nem szokott inni, de most itattunk vele pár pohár bort és egy kicsit szerintem megeredt a nyelve tőle. Nem volt részeg, de azt mondta, hogy igazából tetszem neki, csak ezt nem merte elmondani eddig és rosszul esik neki, ha más lányokkal lát.

Mindezt úgy, hogy ennek én hétköznapokon semmi jelét nem látom.


2016. szept. 28. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy hazudott. Becsiccsentve sokkal jobban oldódnak az ember gátlásai, sokkal több mindent képes elmondani valaki egy kis alkohol hatására.

És az is lehet, hogy voltak jelek, csak te nem vetted őket észre. A pasik hajlamosak az ilyesmire :D

2016. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az első kommentelőnél én se tudtam volna jobban fogalmazni :D
2016. okt. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem csókoltad meg? Ha viszonozta volna akkor tutira szeret, és féltékeny :P
2016. okt. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!