Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Igaz az hogy minnél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Igaz az hogy minnél később 'kaptok' meg egy lányt annál jobb? Többi lent.

Figyelt kérdés

Na tehát így arra gondolok most,hogy nyilván ha egy lány túl könnyen kapható azt nem szeretitek,de minnél többet vártok rá annál 'izgalmasabb' a lány.

remélem értitek.

15/l



2016. okt. 1. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam ez nem így van.
2016. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy nyilván nem olyan iszonyat nagyon sokáig hanem úgy meg van az az udvarlási időszak
2016. okt. 1. 21:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs erre szabály... Volt olyan barátnőm, hogy első este lefeküdtünk, és volta olyan, akivel csak hat hét után. Egyiket sem szerettem csak azért, mert túl keveset vagy túl sokat váratott.
2016. okt. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretem ha van udvarlási időszak de ha a lány már csak azért nem akar velem járni hogy kéresse magát azt utálom
2016. okt. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

"nyilván ha egy lány túl könnyen kapható azt nem szeretitek"


*szeretjük

2016. okt. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem attól nem lesz izgalmasabb, ha hetekig vagy hónapokig várat.
2016. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem izgalmasabb a dolog, ha nem megy olyan gyorsan...
2016. okt. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 , max 3 hónap aztán elmehet a búsba...
2016. okt. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!