Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit gondoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Fiúk! Egy buliban voltam egy városban, és ott smároltam egy sráccal, majd több hónappal később megint egy buliban találkoztunk és megint megtörtént, csak h elég sokat ittam és fel is nyult... amit már nagyon megbántam, majd nem rég egy másik sráccal csókolóztam..

Én nem vagyok az a rib..nc típus egyéltalán, eddig egz barátom volt akivel 3,5 évig együtt voltam... Még szüz vagyok.. Viszont emiatt félek oda menni tovább tanulni , mert nem akarom h rib..ncnak nézzenek... Igaz követtem el hibát.. De nem akarok úgy egyetemre menni,hogy már rossz hírem van ott, szerintetek ezért válasszak inkább egy másik helyen egyetemet ? Mindkét egyetem ugyan olyan jó, tehát itt nem errpl van szó, csak annak a városnak jobban egyeti város hangulata van, ezért nem akartam Pesten maradni, persze itt is nagoyn jó egyetemek vannak. Mit gondoltok ? Rib..ncnak fognak nézni ?



2016. okt. 5. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.Talán mondják majd hogy ez a csaj smárolt a xy-al a buliban...
2016. okt. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Senki nem fog emlékezni erre a teljesen hétköznapi esetre és semmilyen híred sem lesz az adott városban, úgyhogy nyugodtan mehetsz oda egyetemre, ahova akarsz.
2016. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy városban egy hétvége alatt rengeteg ilyen "kaland" van, senki se fog emlékezni. Ne aggódj, nyugodtan válaszd a kiszemelt egyetemet. :)
2016. okt. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak a tesóm oda jár , és az ő egyetemén levő sráccal volt ez, úgy h remélem hogy nem megy a híre :( , tudom h tök hülye vagyok hgy ezt csináltam, csak akkor szakított a barátom velem és kicsit kiakadtam.. :( , és hát nem szokásom ez :((
2016. okt. 5. 17:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudod, az egyetemek nagyok. De tényleg. És nem nagyon van olyan, hogy egy sima hallgatót mindenki vagy akár csak a többség ismerne.
2016. okt. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okés, köszi srácok a válaszokat :)
2016. okt. 5. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!