Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belehet pótolni a kimaradt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belehet pótolni a kimaradt dolgokat 15-19 éves korig 19/f?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy 19 éves vagyok,de alig vannak barátaim:

Ami annak köszönhető,hogy míg iskolába jartam,soha nem mentem senkivel sehova,mivel szinte mindíg szekáltak(pár ember kivételével) stb...,emiatt

eléggé önbizalomhiányos vagyok.


Így,hogy idèn végeztem és elkezdten dolgozni,a munkatársaim is inkább piszkálnak,gúnyolnak ezzel.


Szóval a helyzet az,hogy még soha nem volt barátnőm,nem csókolóztam és még nem voltam eggyütt egyetlen lányal sem(ölelést,puszit sem kaptam még)


Ez nyílván azért van mert:

Nem járok el bulizni(nincs kivel,meg már munka,a hobbiim miatt nem is lenne rá időm) (nem garantált,hogy buliban lenne barátnőm,de nagyobb a statisztikai esélye)


Ismerős lanyokkal sem tudok úgy viselkedni mint az átlagos korombeli fiúk(mimdíg komoly vagyok,nem merek velük viccelődni,fb-n sem merek nekik írni stb...)


Ha pedig egy ismeretlen lányhoz kellene oda mennem akkor soha nem tudom rávenni magam,mert folyamatosan csak az van a fejemben,hogy miként fog elküldeni.(ez azért van mert régen/most is szekálnak)


Jelenleg ha épp nem dolgozom,akkor a hobbimat csinálom vagy otthon vagyok



2016. okt. 5. 19:16
1 2
 1/14 Kenzo Tenma ***** válasza:
75%
Azt írtad alig vannak barátaid. Akkor ezek szerint pár mégis van? Na velük tessék elmenni ide-oda. Buliba is nyugodtan, mert ott vannak azért könnyen felszedhető csajok. A kérdésedre a válasz pedig, hogy igen be lehet pótolni, de ahhoz tenni is kell.
2016. okt. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hat szerintem probalj meg eloszor azert megiscsak neten ismerkedni, aztan ettol hatha nyersz egy kis onbizalmat es vegul a valosagban is oda mersz majd menni barkihez:) es szerintem siman bepotolhatod meg fiatal vagy
2016. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs is mit bepótolnod, mert nem vagy lemaradva. Semmi sem kötelező, csak meghalni. Akik szekálnak, k@pják be :).
2016. okt. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 SIDLER22 ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok, csak 16 évesen. Nem volt még sose barátnőm, kevés barátom van és az önbizalmam is rosz. Lányok közelébe meg mindig erőltetetten viccelődök mellettük. Mert ha meg nem viccelődöm, akkor csak full kussba ott vagyok mellettük és kész. Abba meg nincs semmi jó.

16/F

2016. okt. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ritkán találkozom velük,mert külföldön élnek.


Buliba,pedig nem szeretnék menni,nem hinném,hogy az én világom.

2016. okt. 6. 00:09
 6/14 anonim válasza:
En nagyon hasonlo helyzetben voltam. Annyit tudok tanacsolni, hogy probalj keresni egy kozosseget ahol jol erzed magad. Nem tudom mi a hobbid, de az lehet hogy egy jo kiindulopont lenne.
2016. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Nekem is ez a problémám csak lány vagyok :(

17L

2016. nov. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Belehet pótolni a kimaradt dolgokat 25-29 éves korig 29/F?
2016. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hidd el vagyunk így páran... neked kell tudni erre a választ.

18/F

2016. dec. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A munkahelyemen csak nálam idősebbek vannak,és ők úgyan úgy szekálnak.Hiába csinálom meg hibátlanul a munkám stb..
2016. dec. 24. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!