Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs kiút a friendzone-...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs kiút a friendzone-ból?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, egy srác és egy lány közelebbről megismerkednek. Szimpatikusak egymásnak, de az elmúlt egy évben (amióta ismerik egymást) nem nagyon beszélgettek. Mindkét fél részéről barátságnak indult - ami elég mély lett-, de a srác beleszeretett a lányba.

Miért nincs kiút a friendzone-ból, ha a srác igencsak 10/10-es?



2016. okt. 10. 09:28
 1/9 anonim válasza:
100%
mert nincsen is friendzone
2016. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Micsoda? :D
2016. okt. 10. 13:51
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
friendzone= semmi több nem lehet köztetek mint barátság vagyis ez egy örök NEM
2016. okt. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
A friendzone egy remek, nem létező definíció arra, hogy megmagyarázd, miért nem jön össze a kapcsolat egy bizonyos személlyel. Pedig a magyarázat jóval egyszerűbb. Mindenki számára vannak emberek, akik tetszenek neki, és olyanok, akik nem. Ez most az utóbbi.
2016. okt. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Ki mondta, hogy nincs kiút? Csak nem nyavalyogni kell, hanem változni. Olyan Férfiemberré, akitől nedvesedik a punci. (És ezt nem feltétlenül a külsőre értettem.)
2016. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

én #5-össel értek egyet. van kiút a friendzone-ból. viselkedj férfiként, nem pedig barátként. ha barátként viselkedsz, akkor barátnak fog a lány tekinteni, hiszen úgy viselkedsz. ha elkezdesz pasiként viselkedni, férfiként közeledsz hozzá, udvarolsz neki, randira hívod, nem csak sörözni, érezteted vele, hogy megmozgatja az érzéseidet és úgy viselkedsz vele, hogy te is megmozgasd az ő érzéseit, akkor férfiként és uvarlóként fog rád tekinteni. persze ezzel azt is megkockáztatod, hogy ugyanúgy elutasít, mint a többi udvarlót, aki nem jön be neki. az sem kizárt, hogy erre akár a barátságotok is rámehet akár. de ha nem kockáztatsz, akkor nem is nyerhetsz. nincs olyan megoldás, hogy nem veszel lottószelvényt, mégis megnyerheted a főnyereményt.


ha egy random pasi volnál és megtetszett, akkor rögtön rámozdulhatsz és rögtön kiderül, hogy mi lehet köztetek. aztán ha nem jöttök össze, még lehettek esetleg barátok. ha már barátok vagytok és barátnak tekint, akkor annyival nehezebb a helyzeted, hogy az egy furcsa változás számára, hogy hirtelen máshogyan kezdesz viselkedni, közeledni hozzá.

ilyenkor segíthet, ha tartotok egy kis szünetet a bartáságban, nem találkoztok egy darabig és közben próbálsz minél több dolgon változtatni magadon. ha hirtelen külsőségekben is más színben lát, akkor nagyobb hatást gyakorolhat rá a viselkedésed megváltozása is. pl. nem árt, ha hirtelen elegánsabban, jobb ruhákban, szemüveggel (vagy pont nélküle), jobb kondival, új frizurával, új parfűmmel, magabiztosabban, kezdeményezőbben, stb. lát meg téged.

így kontrasztosabb lehet számára a változás és ha az összképet is hirtelen vonzóbbnak találja, mint a korábbi havert, akkor talán könnyebben éred el nála, hogy meghódítsd a közeledéseddel, mintha minden külsőség, látvány, egyéb ugyanolyan maradna, mint amilyennek tegnap látott utoljára, csak hirtelen elkezdesz máshogyan viselkedni vele.


garancia persze nincs semmire. fel kell készülnöd rá, hogy esetleg elveszíted barátként. sőt, ha tényleg meg akarod hódítani, akkor lehet, hogy ki is kell neki mondanod, hogy ha párként, társként nem kellesz neki, akkor barátok sem lehettek többé. persze neked kell eldöntened, hogy beéred-e csak barátsággal és fel tudod-e dolgozni az elutasítást.


ha viszont megpróbálkoztál, és elutasít, akkor minél hamarabb tedd túl magad az érzéseiden, keress mást helyette, ne akarj tőle többé semmit. nincs annál kegyetlenebb (és kívülről nézve szánalmasabb), mintha tovább loholsz utána, mint egy pincsikutya, lesed minden kívánságát, mert te vonzódsz hozzá, ő meg jobb esetben nem is törődik ezzel, rosszabb esetben vagy élvezi és kihasználja, vagy zavarba jön tőle és kerülni kezd miatta téged. ne ragadj benne egy viszonzatlan vonzalomban. minél hamarabb derítsd ki, hogy viszonzozza-e az érzéseidet és ha nem, akkor lépj tovább, amint lehet. ha ehhez az szükséges, akkor egy rövid időre szakítsd meg vele a kapcsolatot és ha már érzelmileg stabil vagy, találtál mást, kiegyensúlyozott az érzelmi életed, utána lehettek majd újra csak barátok, ha akarod.

2016. okt. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Rament a baratsagunk mar, szoval mindegy :D

Teljesen kiforditott magambol a lany. Az addigi magabiztos, vonzo enemet egy teljesen mas valtotta fel (az ellenkezoje.. :c). Amiota rajottem, hogy szeretem, folyamatosan ereztettem vele, hogy tobbnek erzem, amit igazabol az elso par honapban nem vett le.

Lattok arra eselyt, hogyha visszaterne a regi enem (mert vissza fog :D), akkor megvaltozhat a hozzaallasa, es esetleg belemszeret? :D

2016. okt. 11. 20:25
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Én meg erre azt mondom, erre nincs bevált recept. Nem érdemes így-úgy változtatni a viselkedéseden, az öltözékeden, vagy a megszokott stílusodon, csak azért, hogy bevágódj valakinél. Ha te így éreztetted vele, hogy tetszik neked, hogy többet akarsz, és nem kellettél neki, nyilván ez is te voltál, és nem kellett, ergo te sem kellesz neki. Ha nem jössz be, hát nem, majd lesz más akinek igen.
2016. okt. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 7/ Nekem volt olyan barátom, akit azért untam meg a végletekig különösebben, mert kicsit sokféleképpen viselkedett velem, egyszer nyálas volt, máskor adta a kemény csávót, az ilyen hozzáállásról az a véleményem, hogy nem jó erőltetni, és egy adott ponton már csak a hitelessége megy rá az egésznek. Most már szó szerint komolyan vehetetlennek tartom az egész műsort, szerintem egy ember vagy magadért szeret jó esetben, vagy eleve úgy indulsz nála, hogy hiteles legyen az egész, mert másképp nagyon fárasztó.

Szerintem ha igazán jót akarnék, akkor olyan kapcsolatban indítanék, ahol tiszta lap van, és nem az hogy összevissza viselkedik és beszél nekem a másik. Ma már nevetően tudok visszatekinteni az olyanra, aki vicces dolgokat beadott magáról, annak érdekében, hogy érdekesnek tűnjön fel mások szemében. Én nem látom értelmét az erőltetettségnek:( És nem megy az önértékelésem rovására, ha nem terítek le mindenkit kapásból, aki iránt fellángol hirtelen valami bennem. Sokan elképzelhetetlennek tartják azt is a 10/10-ek, hogy talán azért nem akar semmit a csaj, mert nem bízik a szeleburdi fellángolásaikban?????

2016. nov. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!