Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki a legjobb barátom és nem rég kiderült hogy szerelmes belém! Mit csináljak? En csak barátként tekintek ra és nagyon fontos nekem!

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy mit csináljak ...

Nagyon fontos nekem és nem akarom elveszíteni de fékek hogya vissza utasította akkor mar nem lesz a barátom vagy megváltozik !



2016. okt. 13. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2016. okt. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Semmiképpen se járjatok, hisz te nem vagy belé szerelmes.

Ha szeret annyira, hogy megértse azt, hogy te nem érzel így iránta, akkor nem lesz gond. Persze, nehéz lesz neki, de sajnos nem tudsz egy csettintéssel belé szereti, ebbe bele kell törődnie.

2016. okt. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos erre szokták mondani hogy fiú-lány között nincs barátság. ez sezrintem nem mindig igaz, de gyakori, hogy egy erős barátságnál egyik fél se vággyon a másikra. Sajnállak nagyon :/
2016. okt. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!