Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet az ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet az ha egy fiú megkérdezi hogy hány kiló vagyok?

Figyelt kérdés

Egyébként jó viszonyban vagyok vele de nem rég óta ismerem.Hülyéskedett hülyéskedett és egyszer csak így random megkérdezte hogy amúgy hány kiló vagyok.Szóval én ezt így tudom mire vélni.Fogalmam sincs miért kérdezte.

És most ne gyertek azzal hogy mert érdekelte..mert akkor a következő kérdésem az az hogy mi a fenéért érdekli egy ilyen dolog?

(Egyébként a köröket lefutotta párszor hogy igen tudja nem illik ilyet kérdezni de na izé..)



2016. okt. 15. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen testalkatú vagy? :D Nagyon vékony, vékony, közepes, duci, kövér...?
2016. okt. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit csak tudni akarja szerintem :D
2016. okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem közepes.
2016. okt. 15. 21:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a picit teltebb, nem olyan vékony lányok jönnek be neki es ezért erdekli hány kiló vagy :)
2016. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert? Hány kiló vagy?
2016. okt. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el akar adni téged kilóra.
2016. okt. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6 Jóóóóól van.xDD


Egyébként 47kg vagyok.

2016. okt. 16. 10:52
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Legyünk őszinték, igazából mindenki szeretné tudni mindenkiről - legyen az a saját vagy a másik nem - csak hát nem merjük megkérdezni, nemde? Szóval a kérdés nem az, hogy mért érdekli, persze, hogy érdekli, hanem mire föl lett most olyan bátor, hogy megkérdezte.


Adok ötletet. Például a haverjaival épp ez volt a téma, kifaggatták egymást, a többieket is próbálták megtippelni, meg persze a lányokat is. Hogy aztán jussanak is valami hiteles eredményre, valakinek mégis csak meg kellett kérdezni valakit, téged megmertek. Nyilvánvalóan érdekes vagy - mint lány - ennek a fiúnak, de azért nem gondolom, hogy ez épp egy induló udvarlás nyitó művelete lett volna, ahhoz hülyén veszi ki magát. (Persze azt se zárja ki, hogy a későbbiekben alakuljon valami.)


Az érdeklődés oka egyszerű: Nézd meg, a neten fellelhető témák mennyiségében a fiúk „tömegnövelési mániája” a futballszekción is lassan túltesz. Fiatal korban a fiúk még rettentő cingárak - fizikailag későn érnek - és ez frusztrálja őket. Állandóan gyúrni járnak, tömik magukat, mint a kacsát, azt hiába. Versenyeznek egymással, ki hány kiló, mennyi izmot szedett fel az idén, melyikük az erősebb, aztán még a lányok is simán nehezebbek náluk… Egy ideig. De utána sem lesz mindegy, hogy fel bírná-e venni a nyakába a barátnőjét, elcipelni a karjában, mert ugye azt egy fiúnak tudni kell, mert különben égő. Elárulom, egy fiúnál nem létezik az a fejében, hogy a lány esetleg nehéz lenne, csak az, hogy „én vagyok a satnya”. Tehát ha szükséges, emelni fogja a tárcsák számát a konditeremben, hogy veled is (meg a valóban nehéz lányokkal is, mert az nem te vagy) elbírjon. A hasonló, saját nembeliek súlyviszonyaival általában jobban tisztában van az ember, a másikkal kevésbé, ezért kénytelen rákérdezni. Hogy vonzó vagy-e egy fiúnak, azt vizuálisan már eldöntötte, anélkül is, hogy tudná, mennyi az annyi, de persze nem rossz számszerűsíteni is a dolgokat.


Nem baj, ha már így alakult, most nálad a labda, te is bátran kérdezz vissza, ő hány kiló, meg bármi mást, ami igazából érdekel, de normál esetben nem merted volna megkérdezni. Biztos, hogy ő is most kissé zavarban érzi magát, kérdezz vissza valami cifrát, szerintem oldaná a helyzetet…

2016. okt. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!