Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen nemzetiségű?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen nemzetiségű?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit instagramról "ismerek" de nem tudom milyen nemzetiségű.

angolul ír de láttam már 1x 2xnémetül is.

nagyon tetszik sőt úgy érzem hogy bele is szerettem de aggódók hogy hogy értenénk meg egymást. Nem is merek neki írni. Azt se lehet tudni van e valakije...

elégfélénk vagyok...nem tudom hogy szóba e állna velem főleg hogy alig tudok angolul.,17 éves vagyok de róla azt se tudom hogy ő mennyi?

Szerintetek lenne esélyem nála?



2016. okt. 24. 02:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi infóból lehet kecsua indián is.
2016. okt. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eddig hogy értetted meg?
2016. okt. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Egy képet tudnál küldeni? Akkor megtudnám válaszolni, hogy milyen nemzetiségű lehet. Meg talán azt is, hogy hogyan kerülj közelebb hozzá.
2016. okt. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Macedón származású és nekem is tetszik!
2016. okt. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gondolom angolul tanulsz, 17 évesen azért illene már egyfajta szinten lenni nem?

Így, hogy akarsz küföldi csajokkal?

Nem a zemzetisége (atyaég ez a nagy nemzeti európa XD ) számít hanem h tudsz-e vele beszélni. Bizonyos h angol v német lány-ha egyik se megy az első randitok nem lesz több pár mosolygó fejnél tudod mint amikor a haberom kimegy Japánba rokonlátogatásra azt Osaka legnevesebb éttermében mindenki figyeli a főszakácstól a bátyjáig, nagy mosolyokkal kísérve bebírja-e dobni a nyers tintahalat amit a saját tintájából készült szósszal tálalnak.

Érted a keserű élmény definícióját nem? XD

Úgy, hogy maradj az olyan lányoknál akikkel képes vagy kommunikálni ha esetleg a nyelvi akadály akkora lenne, de azért mindent bele :)

Esélyed hogyne lenne...egy zsidó csajnál is van esélye bárkinek, amíg rá nem jön a hapsi, hogy bizony a csajnak akkora kapcsolatai vannak 17 éves létére az HBO főnököktőtől kezdve a Disney channel-ig, mint amekkora neki sose lesz-aztán ebből adódnak frusztrációk.

Bábel világát éljük, a nyelvi akadály még egy angolul profi gyereknek is ott lenne...

2016. okt. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 October15 ***** válasza:

"Így, hogy akarsz küföldi csajokkal? "

Na szerinted én miért tudok japánul?:P

#40evesenis17nekneznekkiftw

2016. okt. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet holland.
2016. okt. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hm... Hogyha a a régi (1920 előtt) Magyarország területén él, akkor lehet: magyar, román, szerb, szlovák, ukrán, ruszin, német, horvát, örmény, olasz, cigány, lengyel, bolgár, görög, szlovén. ( [link] Elég lehetőség? Eközül találgathatsz. Egyébként te sem ismered, én honnan ismerném.
2016. okt. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!