Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátzóna, Ha van kiút hogyan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátzóna, Ha van kiút hogyan?

Figyelt kérdés
Történt egyszer, kb másfél éve hogy haverom kihívott focizni. 3 lány volt és mi.Akkor éppen "szerelmes" voltam egy másik lányba, később, egy éve talán rájöttem hogy nem ér annyit és csak tetszett. Na most ugye ezzel a kis bandával többször is kimentünk, ám egy idő után csak az egyik lány jött meg mi haverommal; csináltunk csoportot hogy ott beszélgessünk.Mit kb 4 hónapon keresztül használtunk is, viszont nekem időközben NAGYON bejött a lány, így hát áttértem vele privát üzenetváltásba, amit azóta is folytatunk.Időközben elég jó barátok lettünk (szerintem) hülyéskedünk, együtt játszunk gépen stb. Jött az iskola váltás, és hát én abba az iskolába mentem, hova ő jár, egy másik szakra. Mivel ő 2 évvel idősebb nálam, így a "kapcsoltunk" ott elég nehézkes, viszont oda szokott jönni hozzám, beszélgetünk vonaton, hazakísérem ha éppen nem egy évfolyam társával van akit nem annyira bír de mégis vele megy, miközben nekem a szívem szakad meg. Mivel én 2 utcával előrébb lakok viszont egy irányba, így elég sokszor eljön velem arra. Ami nekem jól esik, de már nem tudom hova rakni. Elég sokat beszélgetek vele, ebből kifolyólag barátnői kérdezgetik hogy kivel beszélget ennyit, stb. Bizony már kettő fiú ismerőse, azt hitték hogy járunk. Mikor mesélte hogy, hogy azt hitték járunk és jött a jó pofizásom, hogy "hát miből?", legbelül megszakadt a szívem. Akárhányszor látom csak arra gondolok hogy mikor ölelhetem át, és mikor szoríthatom végre magamhoz, és attól félek sosem tehetem mag. Ebből kifolyólag kérek segítséget hogyan lépjek? :(

2016. okt. 31. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Legyél türelmes és fokozatosan éreztesd vele, hogy te egy szimpla barátságnál többet szeretnél. Ha tényleg barátzónában vagy akkor abból csak a türelem, vonzalom keltés vezet ki.
2016. okt. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kérhetek esetleg valami kis tippet, hogy hogyan? (Gondolok pl.: Bókok, elég sokat próbálok, ennél több nem nagyon jut eszembe)
2016. nov. 1. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Azóta mi történt ha szabad kérdezni?
2021. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!