Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek egy fiúnak, de nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek egy fiúnak, de nekem nem tetszik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok.Még nem volt barátom(még a legjobb barátnőmnek sem így tőle se tudok kérni tanácsot)Ez a fiú minde este és reggel rámír.Eleinte csak a közös iskolai projektünkről beszéltünk de ma már minden hülyeséget megír.Én azt hittem hogy csak kedves de miután 3x bepróbálkozott(de chat on)már kétejeim vannak.Én mivel még sose voltam ilyen helyzetbe zavarba vagyok a társaságában.Nem akarom hitegetni és bunkó se akarok lenni.Amúgy meg a jelleme tök szimpi csak hát a külső.Ezis annyira bánt hogy a külseje miatt nem tetszik egy amúgy értékes ember.

2016. nov. 2. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Ne aggódj ez miatt. Csak nyíltan mondd meg neki, hogy szeretnél találni egy olyan párt, mint ő csak jóval jobb kinézetűt. Szerintem ezt majd megérti és írni sem fog többet. Aztán majd visszamész hozzá 30 éves szingliként, hogy bárcsak őt választottad volna és nem a csődtömeget aki csak a külsőd miatt szeretett és aztán elhagyott egy újabb csitri kis csajsziért. Sok sikert :)
2016. nov. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

1., A legretardáltabb, de hatásos dolog "bocs, de nem vagy az esetem"

2., Bocs van barátom, vagyis kavarok valakivel és nem akarlak hülyíteni.

3.,Mostanában nagyon elfoglalt vagyok sajnos nem érek rá másra ne haragudj.

4., Ne haragudj, de nekem más elképzeléseim vannak NEM a külsőd miatt nem jösz be, hanem mert nagyon külömbözünk inkább keress mást van még egy csomó csaj.

5., ne haragudj, de sajnos mostanában beteg vagyok (mármint komoly gond), és nagyon nehéz leküzdenem egyedül is nem akarom ,hogy a részese legyél a szarnak.


Én ezekkel szoktam lekoptatni a csajokat, vagy hogy megnézte a csajom az üzeneteket :D ilyesmi. 24f

2016. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
65%
Ösztönlények vagytok mind a 2-en. Tiltsd le. Jelentsd föl zaklatásért. Küldd rá a NAV-ot..
2016. nov. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg őszintén és tapintatosan hogy te nem tudsz úgy rá tekinteni mint ő rád.
2016. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Szilvásbuktát mert azt szeretem.
2016. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sztem nem kell elso neki ugrani. Ha van egy pasi, akkor az igy "egybe" kell nekunk, nem?

Bar en meg mit tudok errol...(14l)

2016. nov. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"Csak hát a külső" Ha ad magára, igényes, tiszta ember, és nincs különösebb baj az arcával, akkor semmi okod nincs a külsejét kritizálni. De, ha neked nem tetszik, küldd el... Hiába no, ha nem keltette fel az érdeklődésedet, akkor nincs értelme ezt halasztgatni, tájékoztasd, ha nem akarod azt, h belédhabarodjon, és akkor még a lelke is törjön össze.
2016. nov. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy nagyon aranyos, kedves srácnak tartod, de nem szeretnél többet tőle barátságnál, viszont nagyon értékes embernek tartod, és kedveled, de barátságnál többet közben mégse tudnál vele elképzelni. De előtte azért kérdezd meg, mielőtt ezt elmondanád -e az előbbieket, szóval mondd el szerintem neki témafelvezetésnek, hogy úgy vetted észre, mintha tetszenél neki, mintha komolyabban érdeklődne irántad, és ha tényleg megmondja, hogy amúgy ja, akkor mondd el neki, hogy nagyon édes, de te csak barátként gondolsz rá, és később sem tudnál elképzelni vele ennél többet, de értékeled, hogy érdeklődik irántad.
2016. nov. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Altasd el és add el eBay-en.
2016. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmit ne csinálj. Ilyen velem is volt. Viselkedj úgy, ahogyan eddig, nincs értelme ezen rágódni.
2016. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!