Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz mikor barátnője van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pandamaci09 kérdése:

Miért néz mikor barátnője van?

Figyelt kérdés
Suliba van egy srác aki minden szünetben bámul. Mikor a barátnőjével sétál akkoris mindig néz. Eléggé idegesítő már. Meg eleve más tetszik.
2016. nov. 5. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet tetszel neki, de lehet eleve olyan srác aki azt szeretné hogy többen "ránézzenek" utána pedig szemtelenül rátok sem szar. Szóval hadd figyelmrn kívűl, ha nem tetszik neked :)
2016. nov. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha nem tetszik neked akkor mind1


de lehet h kezdettől fogva te jössz be neki csak féltékennyé akar tenni v tudja h veled már nem tud összejönni és talált egy másik barátnőt de azért még érez valamit irántad is 15F

2016. nov. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. nov. 5. 10:44
 4/6 anonim ***** válasza:
de amúgy is. miért csak 1 barátnője lehetne?hol van ez leírva?
2016. nov. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ezt kérlek ne vedd sértésnek de vannak azok a tipusu emberek akikre egy pillanatra ránézel és már rögtön jönnek ,hog jajj ez engem egyfolytába bámul... most bejövök neki? uramisten ugye nem fogja elhagyi a barátnőjét értem?... közbe csak rádnézett ennyi. De akárhogy is van amíg van egy barátnője addig ő nem fog rádmozdulni és ha igen akkor pedig mekkora egy köcsög ,hogy meg akarja csalni a barátnőjét..
2016. nov. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 kedves valaszolo☺mint mar irtam mas tetszik..de ha egyszer baratnoje van es kezen fogva setalnak meg lenyelik egymast konkretan elottem kozbe a srac meg nez...hat az kicsit zavaro...tulajdonkeppen feltekennye akar tenni de nem tudom miert😃
2016. nov. 7. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!