Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, ha bejövök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, ha bejövök neki, de nem akarom elrontani a barátságot?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom, akinél igazából már egy ideje visszaszorítom az érzéseimet, de jelen állás szerint nem szeretnék tőle semmit, csak barátságot. Viszont még nem vagyok tisztában azzal, hogy tényleg csak barátnak gondol-e, mert sosem mondtunk még ki semmit a 'kapcsolatunkról'. (pl. barátok, legjobb barátok stb.) De abban biztos vagyok, hogy egy barátság már kialakult köztünk, csak nem tudom, akar-e továbbmenni ebből.

Hogyan tudhatnám meg, hogy mit érez irántam? Anélkül, hogy rákérdeznék, mert nem akarom elrontani a barátságunkat.

Milyen jelekből tudnám meg, ha bejövök neki?



2016. nov. 6. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
beszélgess vele sokat minden féle témában és érezni fogod h közeledik hozzád v nem és ebből kiderül
2016. nov. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neked nem tudnod kell, hogy bejössz-e neki, hanem tenni róla, hogy bejöjjél. Ez a dolgok menete.
2016. nov. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szia nekem is ez a ,,problémám" és nekem az osztály társam is szóval nagyon kínos lenne ha rosszul sülne el...
2017. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!