Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejön az olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön az olyan fiú? (többi lent)

Figyelt kérdés
nem valami magas 172 cm, sportos testalkatú, udvarias, vannak vicces megjegyzései, kicsit csendesebb, és értelmes? 16f
2016. nov. 6. 20:30
 1/3 Camorri ***** válasza:

Kezdjük ott hogy nem vagyok lány (20/F)


De ez is olyan, hogy ki mit szeret...

Van akinek bejön, van akinek egyáltalán nem.

Keresgélj! ;)

2016. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérlek ne vedd bántásnak. Én teljes mértékben megértem, hogy mindenki úgy tud megbizonyosodni ha megkérdezi egyenként ugyanazt. Így látatlanban személyiség alapos ismerete nélkül nem lehet megmondani. De ha azt vesszük kiindulási alapul amit leírtál akkor igen bejön. Egyébként nálam 12 cm-rel magasabb vagy így nem is számítasz alacsonynak. De ez is relatív mivel valaki magasabb. De az a lényeg, hogy legyen önnizalmad utána jöhet a többi.
2016. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Alexakutya válasza:
Nekem igen
2016. nov. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!