Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, történt már veletek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, történt már veletek ehhez hasonló?

Figyelt kérdés

Az,hogy mondjuk megtetszett nektek egy lány,akit csak látásból ismertek,ő is szimpinek talál titeket. Aztán időközben megtetszettek más lányok, őbennük viszont csalódtatok és a sors valahogy mindig "visszadob" titeket az első lányhoz,akivel megértitek egymást,akkor is,ha a suliban v. máshol összefuttok elbeszélgettek vele és megértitek egymást. Nos,velem is ez van. :D

Ennek van valami jelentősége szerintetek ? :)

18/F



2016. nov. 12. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják sorsnak. Azért dob mindig vissza hozzá,mert vele kell lenned. Udvarolj neki kezdeményezz és gyertek össze. Ez egy égi jel xd. De tényleg...Véletlenek nincsenek. Ne szúrd el, mert megbánod még. Amúgy lány voltam bocsesz :D :D
2016. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Volt sajnos nem egyszer. Valamiért próbáltam új lányt megismerni, de nem ment. Volt olyan, hogy egy lánnyal egy napot sem beszéltem igaz Facebookon és nemrég vissza bejelöltem. Csak véletlenül keveredtem az adatlapjára
2016. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!