Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 17éves lány még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szöszi_55 kérdése:

Szerintetek 17éves lány még illene a 23éves sráchoz?

Figyelt kérdés
Elkeztem randizni egy 22 éves sráccal de egy pár hét múlva lessz a szülinapja. Én se vagyok még 17de 2hónap és én is már 17éves leszek. A szüleimnek ez annyira nem tetszik. De szerintem ez a korkülömbség még nem a legnagyobb. Nagyon jól idáig megvagyunk ,már volt egy pár randi. De monta nekem a srác hogy nem akar ő se sietni semmivel ,viszont nagyon megszeretett.(persze én is őt,és azt hiszem hogy szerelmes is lettem belé) nagyon megbízható:). Mi a véleményetek? (Köszönöm a kérdésre a válaszokat! És helyesírásért bocsi:/)

#en16 #azt hiszem szerelmes vagyok #szüleimnek nem tetszik
2016. nov. 15. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha jól érzitek magatokat egymással akkor lényegtelen ki hány éves. Márpedig épp most mondtad hogy jól megvagytok sőt szeretitek egymást, akkor ho la probléma? :)
2016. nov. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
2016. nov. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem nagy ez a korkülöNbség. De hogy pár randi után hogyan elehet megállapítani valakiről, hogy mennyire megbízható, azt nem igazán értem.
2016. nov. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretitek egymást miért ne? Nekem volt egy pontosan ilyen korkülönbséges kapcsolatom ami egy évig tartott, bármikor boldogan tekintek vissza rá és a mai napig azt kívánom bár lenne még egy ilyen vagy legalábbis hasonló. És nem a korkülönbség miatt lett vége. Szerintem adjatok egy esélyt magatoknak.
2016. nov. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán nem igazán akadály főleg ha a srácnak komoly szándéka van veled :) de legalább sikerült kifognod egy normális pasit ennek örülj:D
2016. nov. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ismerek egy párt, már 5 éve együtt vannak 9 év korkülönbség van köztük még is jól megvannak.

Az én ideálom a bűvös 4-es szám, annál idősebb és fiatalabb nem lehet.

Sok sikert nektek:)


20F

2016. nov. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#3 te kis kötekedős
2016. nov. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !:) es még hozzá tenném hogy annyira még nem bízom meg benne mert még annyira nem ismertem ki őt. de idáig semmiben sem hazudott nekem:) és őszinte. (Amúgy már kb. 5-6randink volt). Még persze.. én és ő komolyan akarnank. Csak úgy érzem hogy a szüleimnek lessz gond,hogy öregebbel járnák.
2016. nov. 17. 23:51
 9/9 anonim válasza:
szerintem még a 10 év is belefér :3
2016. nov. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!