Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz-e ha egy lány szólít le...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz-e ha egy lány szólít le egy fiút? Ha igen miért? És ha nem akkor hogy szólítsam le?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Busszal járok haza az iskolából mint a legtöbb velem egy idős fiatal. Már régóta van egy fiú a buszról aki nekem nagyon bejön és meg szeretném ismerni. Sokszor átgondoltam, hogy oda megyek hozzá beszélgetni csak annyi vele a baj, hogy mire odakerülök már elszáll a bátorságom. Ja igen.... a fiú kb. 15-16 éves. A legjobban attól félek, ha odamegyek és elkezdenék vele beszélgetni akkor hülyének néz majd. Kérlek segítsetek! Hogy tudom elkezdeni a beszélgetést, hogy jól is jöjjek ki belőle? És legelsőnek milyen témákat szoktam ilyenkor felhozni?

Minden választ előre is köszönök! :)



2016. nov. 15. 14:53
 1/7 A kérdező kommentje:

Szoktak*

Ja igen még valami... ezt a sracot facebookon sem tudom bejelölni mivel még a nevét sem tudom.

2016. nov. 15. 15:03
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Szóval hajrá. Azt majd irj ha összejön

Szólitsd le valami ürüggyel utána könnyen megy

2016. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, felejtsétek el, aki szeretne a másiktól valamit , az lép felé, különben meg lehet, hogy a másik sohase tudja meg, elmegy az idő, aztán a végén nem lesz belőle semmi, mert az egyik fél, akiben előbb lobban a láng, ő nem szól erről a másiknak ; -és ott a fél mind a két értelemben az előző tagmondatban. Nem kell félni má, kezdeménnyezzél, ha szeretnél valamit tőle, hátha lehet belőle valami, mert különben meg fel se figyel rád, te meg ezen fogsz szenvedni,aztán jön, hogy mi lett volna, ha... Szerintem nyugodtan beszéljél vele, veszíteni nem veszthetsz semmit, ez itt rólad szól, a te életed rólad szól, ne érdekeljen mások véleménye, hogyha esetleg ki fognak nevetni, mert mondjuk visszautasítást kapsz. Te tudod, hogy te megpróbáltad, meg tetted, amit lehetett, a tőled kitelt, és akkor ennyi. Vagy összejön, vagy nem, mások véleményével meg nem kell foglalkozni, ez a te életed. Ha te megpróbáltad, akkor rendben van,és ebben a dologban nem mások véleménye számít, hanem ez a te életed, ha kell valami megmozdulsz érte, teszel érte, és nem pedig várni a sültgalambot, mert akkor elúszik a hajó
2016. nov. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Ha akarsz beszélni vele akkor először mondj vmi ismerkedős dumát mint pl. Nem smerjük mi egymást? vagy csak simán ülj le mellé (ha ül) és köszönj neki aztán hozz fel egy témát hogy melyik iskolába jár vagy ilyenek, kérdezd meg a nevét vagy hogy bejelölheted-e és ott is szintén beszélgetni tudsz vele.Vagy ha meglátsz rajta vmit amit te is szeretsz ak mondd h pl nekem is ez a kedvenc könyvem (jó ez nem a legjobb de beválhat) Szerintem nem nézne hülyének, de ha meg nem beszélsz vele akk lehet hogy megbánod... Vagy túl későn akarsz dumálni és már nem azzal a busszal fog járni vagy ilyenek
2016. nov. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én örülnék neki ha egy lány leszólítana a buszon :D 15F
2016. nov. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mondd azt kérlek, hogy Békés megyei vagy! :D
2016. nov. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! És debreceni vagyok :)
2016. nov. 15. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!