Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki tetszik ugy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik ugy hivják bence de az a baj hogy tudom hogy tetszek neki és zavarban vagyok mert levinek is tetszek de nem merem neki megmondani hogy nekem *bence tetszik*. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

#gru.fanni
2016. nov. 19. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Légy vele őszinte, mondd el neki, hogy neked ás tetszik
2016. nov. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de bence tudja hogy tetszik csak levinek is tetszem de levi nem tudja hogy nekem bence tetszik és nem merem elmondani levinek hogy bence tetszik na mit csináljak?
2016. nov. 19. 19:16
 3/7 Párnahuzat ***** válasza:
89%
Alfonzot ilyen gyorsan ejtetted? :O
2016. nov. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondd el levinek hogy bence tetszik
2016. nov. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jó igaz elkéne mondanom levinek de az a baj nem tom hogyan mondjam el neki
2016. nov. 20. 07:59
 6/7 A kérdező kommentje:
ahogy mondta valaki elmondtam tegnap levinek de a válasza elgéggé megbántott elszaladtam tőle de holnap akarok vele beszélni mit mondjak neki?
2016. nov. 20. 18:27
 7/7 anonim válasza:
Mit mondott Levi?
2016. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!