Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 közötti pasik, össze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 közötti pasik, össze jönnétek 16-17 közötti lánnyal?

Figyelt kérdés
2016. nov. 22. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Én nem kislányt hanem nőt akarok minden helyzetben magam mellé. 23F
2016. nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Minden további nélkül. Több voltam, mint 25, lány 16 és nagyon régóta működik.
2016. nov. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Attól függ. Bejön neked? Tudtok gyakran találkozni, hogy megismerjétek egymást? Komolyan gondolod?
2016. nov. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Jó, hogy az elsőt lepontozták, de ha fordítva lenne, egy 20-25 éves nő írna ilyet egy 16-17 közötti fiúról, akkor mindenki helyeselne. :D
2016. nov. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
94%

24 vagyok, hat éve költöztem el otthonról. Két éve dolgozom, saját albérletben élek, lakásra gyűjtök. Barátnőm februárban diplomázik, egy-két évet munkával tölt, aztán családot alapítunk. Most ez a terv...


16-17 évesen a lányokat még messze nem ezek a dolgok foglalkoztatják... Ott a suli, a haverok, a szülők.


Komoly kapcsolatba biztos nem mennék bele. Ha testileg érett lányt keresnék, minimális kötöttséggel, akkor is inkább a 18-20 éves korosztállyal kezdeném...

2016. nov. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem.Egyet értek az 1-essel és az előttem lévővel.Nő kell, nem éretlen kislány.Sokan érettnek hiszik magukat, de ezen az oldalon lehet látni, hogy mennyire nem azok.De azért erősködnek, mert, hogy a szüleik érettnek mondják őket, miközben minden szülő ezt mondja szinte.

Egyébként meg a komoly párkapcsolat nem csak a testiségről szól.Ha beszélgetni szeretnék egy jót, sanszos, hogy nem tudnék mivel nem igazán van önálló véleményük, stb.Ha valami problémám van, hogy beszélem meg, ha meg se érti?Aztán ott a meló.Hazaérek hullafáradtan és megkérem, hogy főzzön, akkor tudna is?Akár napokig.Nem teára gondolok.Etc, lehetne még ragozni.

Még egyszer: a KOMOLY párkapcsolat NEM csak a testiségről szól!

Miért kérdezed?Az a korosztály jön be?

2016. nov. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

6-os vagyok.

Azt kifelejtettem, hogy a pasinak és csajnak nevezés tiszteletlenség.

2016. nov. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyébként,nem magamra gondoltam.Én pl.tudok főzni,de pont lesz*rnám csak azért mert"elvárja"főzzön magára.Nem azért lennénk együtt hogy ezeket(főzés,takarítás,stb)megcsináljam neki.
2016. nov. 23. 00:07
 9/13 anonim válasza:
70%

Egy komolyabb kapcsolatban nincs olyan hogy "neki". Ha együtt éltek, nem neki főzöl hanem magatoknak. Velem is előfordul, hogy későn érek haza, barátnőm két órával korábban végez. Mire hazaérek bevásárol, főz. Még soha nem mondta hogy csináljam magamnak, szerintem eszébe sem jutna...


Amúgy kifejezetten érett hozzáállás, hogy a nektek nem tetsző véleményeket lepontozzátok. :)


Nem mennék bele ilyen kapcsolatba. 25F

2016. nov. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Még én is össze. 36/F
2016. nov. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!