Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ez tényleg ciki már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez tényleg ciki már ebben a korban?

Figyelt kérdés
A társaim már mindenféle gusztustalan társalgásba nem illő dolgoról beszélnek, én meg még ott tartok, hogy animét nézek és nem csak nézem, hanem ha megnézek 1-2 őt akkor hetekig úgy viselkedek mint 1-1 szereplő, van hogy felismerhető ruhadarabjait, amit könnyen belehet szerezni még magamra is öltöm, hogy jobban hasonlítsak rá és éppen ezért furán néznek rám, barátaim nincsenek a magam szórakozására csinálom, de szerintetek ez már tényleg meghaladja a mércét és kikéne dobnom minden "vackomat" ahogy mások emlegetik és elkezdeni "normálisan" élni, vagy pedig keressek magamhoz hasonló egyedeket? és most jön a lényeg, khmkhm 17,5 fél vagyok, de amúgy van norális életem is, ha éppen nem ezt csinálom, akkor tanulok meg sportolok, csak a suliban meg így hamarabb elmegy az idő, telón meg nem szeretek lógni. Amúgy azért sportolok, mert az animében a sok karakter mind kivan gyúrva sokszor, szóval már régen elkezdtem én is valamilyen szinten edzeni, egyszóval jól tartom magam, de ezt is csak anime miatt, tanulni is anime miatt tanulok, mert sokkszor a legokosabbak a főszereplők, persze a tanulás nem egyenlő a tudással, de azért jó mindig ötöst kapni.
2016. nov. 23. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
miért nem az anime kedvelők közül keresel magadnak barátot, ismerettséget?
2016. nov. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A közelben nincsenek szerintem, és amúgyis a legtöbb nagyon perverz, amivel nincs bajom, de mégis hogy közelíteném meg őket, ha időm sincs rá? csak akkor tudnék animésekkel barátkozni, ha nem tanulok vagyha nem nézek animét, esetleg mindkettőt felére csökkentem, de ezek közül egyik sem jó, mert szeretek tanulni, animét nézni is szeretek :S
2016. nov. 23. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki, bár lehet elfogult vagyok, mert én is animézek. :))

Ha az anime ad motivációt a tanuláshoz/sportoláshoz, miért hagynád abba? (bár így utólag visszanézve valószínűleg az öltözködésre gondoltál ><)

A ,,vackok"-ra kitérve, ha nem vörös kimonóban rohangálsz egy élet nagyságú Tessaigával, akkor szerintem nem lehet gond! ^^

2016. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem nézek animét, annyira nem is szeretem, nem is utálom, csak még vagyok nélküle. És így mondom, hogy szerintem nem gáz. Te egyedi és különleges vagy.
2016. nov. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőm is hatalmas otaku

Tök jól összeillenétek:)

2016. nov. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) jót mosolyogtam rajtuk, az 1-esnek igazat adok, megpróbálok hasonló körökben ismerkedni, mondjuk majd Modoconon ^^ nem-nem úgy értettem az öltözködést, az úgy érdekes lenne :D

Jó lehet a barátnődnek :d kár, hogy nem itt él :s

2016. nov. 24. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!