Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban,akinek a barátjával szoktam beszélni néha,és ő mondta,hogy ez a srác szinte mindenkiről negatív véleménnyel volt,pl. azt mondta,hogy ronda vagyok és goromba. Viszont ha ránézek arra a srácra,gyakran néz, szünetekben sokszor jön oda beszélgetni,kérdezi bizonyos dolgokról a véleményem. Egy másik ismerősöm is megkérdezte tőle (akiről nem tudta,hogy ismer engem),hogy mit gondol rólam, akkor azt mondta,hogy látott már nálam szebb lányt,okos vagyok és nagyon közvetlen. Most akkor tetszem neki,vagy miért mond másoknak hol negatívumot,hol pozitívumot rólam?
2016. nov. 27. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Ebből így egy nagy semmi jön ki.. Egyedül tőle tudhatnád meg az igazat. Vagy kedvel vagy nem.

Az nem lehet, hogy egyszer ezt gondolja, máskor más.

2016. nov. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!