Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Extrovertált jellemű lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrovertált jellemű lányok, van nálatok esélye egy introvertált fiúnak?

Figyelt kérdés
Aki egyébként sportos, lehet vele beszélgetni, vicces, de nehezen ismerkedik, nincs annyi barátja, nehezen mozdul ki, nem jár bulikba, és úgy általában jobban szeret inkább otthon, "nyugiban" lenni, de ha picit biztatjátok meg ilyenek, akkor szívesen kimozdul bárhova.

2016. dec. 4. 15:46
 1/5 A kérdező kommentje:
És egyáltalán nem depressziós, tömegiszonyos, vagy bármi ilyesmi, 98%-ban vidám fiú, csak egyszerűen olyan jellemű, mint amit fent leírtam.
2016. dec. 4. 15:48
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és olyan se vagyok aki elítéli az extrovertáltakat, hogy "fel sem bírom fogni, hogy élvezi ezt", vagy ilyesmik, teljesen megértem es elfogadom, hogy mások milyen jelleműek.
2016. dec. 4. 15:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én -ha lehet így mondani- a lehető legextrovertáltabbak közé tartozom. Nyitott vagyok, bárkivel, bármikor, bármiről elbeszélgetek. Nem feltétlenül igényelem, hogy a középpontba legyek, de egyáltalán nem zavar, ha úgy van. Legtöbbször jókedvem van, hangosan nevetek másokkal. Az érzelmeim nagyon erősen tükröződnek rólam. (tehát ha mérges vagyok, szomorú, izgatott, boldog stb.)

Na szóval ez vagyok én. Akik eddig tetszettek/szimpatikusak voltak, általában:

Zárkózottak, nagyon nehezen ismerkednek, nehéz, hosszú idő a bizalmukba férkőzni. Nehéz kitalálni, hogy kiről/miről mit gondolnak. Nehezen aktiválják magukat, van véleményük, de legtöbbször inkább megtartják maguknak. Nagyon ritkán szólalnak meg, de ha mégis, legtöbbször valami szarkasztikus beszólást tolnak be.

Aztán ha már közelebb kerülsz hozzájuk, kiderül, hogy mennyire intelligensek, és milyen jól el lehet beszélgetni velük komolyabb/mélyebb témákról is. Ja meg persze végtelen türelmük van, és minden helyzetben nyugodtak maradnak - ez hozzám muszáj, mert én annyira túlreagálok mindent 😁

17/L

2016. dec. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Komolyan itt reklámozod magad?
2016. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alapjaraton nem,soha. Amit te irtal,azzal nincs baj,viszont annyira nem tunsz introvertaltnak. Inkabb csak elsore nehezen nyilsz meg,de utana beszedes,baratsagos vagy. Vagy valamit felreertettem?:D
2016. dec. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!